دانلود مجله Amateur Photographer – شماره 18 سپتامبر 2021

Amateur Photographer – عکس‌برداری آماتور

| شماره ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Amateur-Photographer

مجله Amateur Photographer از سال ۱۸۸۴ منتشر می‌شود و یکی از قدیمی‌ترین شماره‌هایی است که برای علاقه‌مندان عکاسی انتشار یافته و شامل اطلاعات جالبی و جذابی در این زمینه است. این شماره‌ها شامل اخبار مهم در زمینه عکاسی و بررسی‌هایی است که به شما در تحلیل هرچه بهتر ابزارهای عکاسی و همچنین عکس‌های مختلف ارائه می‌کند. آزمایش‌های دقیقی در زمینه تجهیزات ارائه شده است و می‌توانید با بهترین تجهیزات هم آشنا شوید. تصاویر خوبی هم در این شماره‌ها وجود دارد که می‌توانید به‌عنوان یک عکاس از آن‌ها الهام بگیرید.

۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با دوربین‌های DSLR بیشتر آشنا شده و امکانات آن‌ها را برای عکس‌برداری حرفه‌ای بررسی کنید. چند دوربین دیگر مانند نیکون ZMC همراه با لنز ۱۰۵ میلی‌متری آن هم بررسی خواهد شد. از سابقه ۲۰ ساله عکس‌برداری در این حرفه هم صحبت‌های جالبی خواهد شد.

مجله-Amateur-Photographer

۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با با عکس‌برداری جذاب در آسمان شب پرداخته و چند شات عالی را بررسی خواهد کرد. از عکس‌برداری طولی هم صحبت کرده و می‌توانید با چند تکنیک ساده در این زمینه آشنا شوید. چند عکاس مهم هم در این شماره حضور داشته و نکات جالبی را با شما در میان می‌گذارند.

مجله-Amateur-Photographer

info

Amateur Photographer is the world’s oldest weekly photographic magazine, established in 1884. It is the respected authority for news and reviews, with detailed tests and investigations on the latest equipment.

رمز فایل: www.downloadha.com

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود رایگان مجله Amateur Photographer,دانلود شماره جدید مجله Amateur Photographer,دانلود مجله Amateur Photographer,دانلود مجله Amateur Photographer با لینک مستقیم,دانلود مستقیم مجله Amateur Photographer

#دانلود #مجله #Amateur #Photographer #شماره #سپتامبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply