دانلود مجله Athletics Weekly – ژوئن 2021

Athletics Weekly – هفته نامه دومیدانی

| شماره ژوئن ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Athletics-Weekly

مجله Athletics Weekly یک هفته نامه بسیار جذاب در زمینه ورزش دومیدانی است که شما را با اخبار و اطلاعات آن همراه می‌کند. این مجله در انگلیس منتشر شده و شامل اخبار، نتایج، مسابقات، مربی گری و مشاوره در زمینه محصولات ارائه شده در این حوزه است. شما می‌توانید با تمامی جنبه‌های ورزش دو و میدانی آشنا شده و به شاخه‌های مختلف آن هم بپردزاید. مجله به دو صحرانوردی، مسابقات جاده‌ای و پیاده روی‌ها می‌پردازد. اطلاعات خاص در زمینه شروع ورزش و نکات آن نیز در این مجله بررسی خواهد شد.

فوریه ۲۰۲۱

این شماره به سراغ لورا مویر رفته و یک مصاحبه جذاب برای‌تان خواهد داشت. به صورت ویژه به ورزش‌های داخل سالن پرداخته و نکات رعایت شده مهم را بررسی خواهیم کرد. از مسابقاتی خواهیم گفت که به صورت بین اللملی برگزار شده و در دوران کرونا شرایط خاصی بر آن‌ها ایجاد شده است.

مجله-Athletics-Weekly

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از ستارگانی خواهیم گفت که در اروپا فعالیت کرده و می‌توانند در مسابقات جهانی مانند المپیک درخشش داشته باشند. از دو ورزشکار مهم دیگر صحبت کرده و مصاحبه‌های جذابی هم با آن‌ها خواهیم داشت. از شرایط کرونا بر مسابقات و لزوم رعایت برخی نکات نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-Athletics-Weekly

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، به سراغ وید ون نیکرک خواهیم رفت. شما می‌توانید از بازی‌های طولانی در رشته دو و میدانی اطلاعات کسب کرده و ببینید که چه کسانی می‌توانند در آن موفق باشند. یک مصاحبه جذاب هم داشته و افراد بیشتری در آن حضور خواهند داشت.

مجله-Athletics-Weekly

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به مو فراح خواهد پرداخت. ورزشکاری که موفقیت‌های زیادی در طول فصل داشته است. با نزدیک شدن به المپیک، فعالیت‌های ورزشکاران نظم بیشتری پیدا کرده و از شرایط آن‌ها سخن خواهیم گفت. در بخش ویژه‌ای هم به سراغ ورزشکاران کره جنوبی خواهیم رفت.

مجله-Athletics-Weekly

info

Athletics Weekly is a weekly track and field magazine. It is published in the United Kingdom by Athletics Weekly Limited and covers news, results, fixtures, coaching and product advice for all aspects of track and field, cross-country, road racing and race walking.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

مجله,ورزشی,دانلود رایگان مجله Athletics Weekly,دانلود شماره جدید مجله Athletics Weekly,دانلود مجله Athletics Weekly,دانلود مجله Athletics Weekly لینک نیم بها,دانلود مجله اسپورت,دانلود مجله ورزشی,دانلود مستقیم مجله Athletics Weekly,مجله Athletics Weekly

#دانلود #مجله #Athletics #Weekly #ژوئن

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply