دانلود مجله Autosport – شماره 1 جولای 2021

مجله Autosport – اتواسپورت

| شماره ۱ جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Autosport

مجله Autosport تمرکز کامل و جامعی روی مسابقات فرمول ۱ و برگزاری آن خواهد داشت. در هر شماره از این مجله اطلاعات مهمی در زمینه قوانین این مسابقات وجود دارد و به وضعیت هرکدام از رانندگان آن خواهیم پرداخت. قوانینی را مرور خواهیم کرد که توسط کمیته مسابقات برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است و می‌تواند حاوی اطلاعات جالبی باشد. با رانندگان مختلف در سطح ۱ همراه خواهیم شد و مصاحبه‌هایی را نیز خواهیم داشت. علاوه بر تمام این موارد، به سراغ تاریخچه مسابقات فرمول ۱ رفته و خواهیم دید که سطح مسابقات چه تفاوتی با گذشته دارد و ماشین‌ها چه تغییراتی داشته‌اند. همه‌ی این موارد می‌تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد.

مسابقات فرمول یک در هر فصل در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود و تیم مرسدس همواره رقابت بسیار جذابی با فراری، استون مارتین و دیگر تیم‌های حاضر داشته است. هر کدام از کمپانی‌های بزرگ علاوه بر توجه به کیفیت ماشین‌های خود، تلاش می‌کنند که با بازیکنان بزرگ قرارداد بسته و در تیم خود از آن‌ها استفاده کنند. در این مجله به‌صورت کاملا تخصصی به این موارد پرداخته خواهد شد و اخبار روز دنیای اتواسپورت را دنبال خواهیم کرد.

شماره ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱

در این شماره از مجله به سراغ موفقیت‌های تیم مرسدس خواهیم رفت و می‌بینیم که چطور از خطاهای سال گذشته خودشان عبرت گرفته و دیگر به‌راحتی می‌توانند قهرمان فرمول یک شوند. به سراغ لندو نوریس ستاره تیم مک لارن خواهیم رفت و نظر وی را در مورد مسابقات جویا می‌شویم. قوانین بخش مهمی از این مجله است که آن را بررسی می‌کنیم و خواهیم دید که این تغییرات چه تاثیری روی مسابقات سال ۲۰۲۲ خواهد گذاشت. ستاره مک لارن در مورد چرایی اصلاح رویکرد خود صحبت می‌کند و به ما خواهد گفت که چرا در شبکه‌های اجتماعی رفتار متفاوتی را پیش گرفته است.

دانلود-مجله-Autosport

شماره ۲۵ فوریه ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که به سوالات مختلفی پیرامون رقابت‌های فرمول یک سال جدید پاسخ داده و ببینیم که بازیکنان و تیم‌ها چه شرایطی خواهند داشت. به سراغ برخی از ماشین‌های فرمول یک رفته و آن‌ها را از نظر شانس رقابت با مرسدس برای قهرمانی بررسی خواهیم کرد. مباحث ویژه‌ای دیگری هم خواهیم داشت که مهم‌ترین آن‌ها به اخبار پیرامون فرمول یک مربوط می‌شود.

مجله-Autosport

شماره ۱۸ مارس ۲۰۲۱

این شماره‌ی ویژه به مورای والکر فقید اختصاص پیدا کرده است و زندگی این گزارشگر محبوب فرمول یک را بررسی خواهیم کرد. او در سن ۹۸ سالگی فوت کرده و اخبار پیرامون مسابقات موتور اسپرت را به خودش اختصاص داده است. حال ما هم در این شماره به زندگی پربار این گزارشگر و حرفه‌ی وی در مسابقات فرمول یک خواهیم پرداخت. البته بخش‌های دیگر این مجله همچنان وجود دارد و علاقه مندان می‌توانند آن را دنبال کنند.

مجله-Autosport

شماره ۰۱ آوریل ۲۰۲۱

مجله Autosport در این شماره به جدیدترین برد لوئیس همیلتون خواهد پرداخت، جایی که مس ورستپن همه‌ی چشم‌ها را به خود خیره کرده و سکوی ردبول را در سال ۲۰۲۱ برای این شرکت به ارمفان آورد. راننده‌ای که آینده‌ی خوشی داشته و می‌تواند جا پای قهرمانان سرشناس این رشته بگذارد. در ادامه به ۱۰ راننده‌ی برتر تاریخ فراری خواهیم پرداخت، جایی که ماشین‌ها از افراد اسطوره ساخته‌اند و همواره نام آن‌ها را به یاد داشته‌ایم. این مجله پیش نمایشی هم از فصل جدید فرمول یک خواهد داشت.

مجله-Autosport

شماره ۰۸ آوریل ۲۰۲۱

مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۲۱ شروع شده است و در شماره به این موضوع خواهیم پرداخت که آیا مکس ورستپن می‌تواند به پادشاهی همیلتون در کسب قهرمانی فصول گذشته پایان دهد یا خیر. فرمول یک در این فصل جذابیت بیشتری پیدا کرده است و می‌توانید با هیجان بیشتری آن را دنبال کنید. از شانس بزرگ ورستپن برای قهرمانی خواهیم گفت و رانندگان دیگر این فصل نیز به‌صورت کامل در این شماره معرفی می‌شوند.

مجله-Autosport

شماره ۱۵ آوریل ۲۰۲۱

در شماره وسطی چهارمین ماه از سال ۲۰۲۱، فصل جدید رقابت‌های فرمول یک را از دید بهتری بررسی خواهیم کرد. به سراغ اتومبیل‌های این فصل رفته و خواهیم دید که دچار چه تغییر و تحولاتی شده است. مباحث ویژه‌ای هم در این مجله وجود دارند که در انتها به آن‌ها خواهیم پرداخت.

مجله-Autosport

شماره ۲۲ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از شکست لوئیس همیلتون از مکس ورستپن یک بخش ویزه مطالعه کرده و ببینید که این فصل چه روالی را طی خواهد کرد. از مسابقه اول این فصل گفته و خواهیم دید که چه تصادف‌های مهمی در طی آن رخ داده است.

مجله-Autosport

شماره ۲۹ آوریل ۲۰۲۱

این شماره به قهرمان بعدی فرمول یک می‌پردازد که از بریتانیا بوده و می‌تواند دوباره تاریخ سازی کند. از رقابت‌های این فصل گفته و مهم‌ترین اخبار آن را دنبال خواهیم کرد. به سراغ لاین استارت مسابقه اول رفته و با بررسی آن، شرایط رانندگان این فصل را بررسی می‌کنیم.

مجله-Autosport

شماره ۶ می ۲۰۲۱

در این شماره از فصل جاری رقابت‌های فرمول یک خواهیم گفت. جایی که لوئیس همیلتون تاکنون دو قهرمانی در برابر یک قهرمانی مکس ورستپن کسب کرده است و می‌توانیم بازهم رقابت شدید و سختی را در ادامه فصل شاهد باشیم. این فصل ادامه پیدا کرده و گویا همیلتون بازهم گوی سبقت را ربوده است.

مجله-Autosport

شماره ۱۳ می ۲۰۲۱

این شماره به شکست دادن ورستپن توسط همیلتون پرداخته و رکوردشکنی این راننده بریتانیایی را بررسی می‌کند. از عملکرد این دو راننده در طول مسابقه پیشین صحبت کرده و تحلیلی تخصصی روی این رقابت خواهیم داشت. در ادامه از مسابقه موناکو اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

مجله-Autosport

شماره ۲۰ می ۲۰۲۱

این شماره به صورت ویژه به سراغ آلونسو رفته و مساحبه جذابی با وی خواهد داشت. از عناوین فرمول یک سخن گفته و نظر و تجربه وی را در این فصل از رقابت‌ها خواهیم شنید. از فصل جدید رقابت‌ها صحبت کرده و وضعیت رانندگان مختلف را از دیدگاه آلونسو بررسی خواهیم کرد.

مجله-Autosport

شماره ۲۷ می ۲۰۲۱

این شماره به مسابقه موناکو پرداخته و عملکرد حیرت انگیز مکس ورستپن را بررسی می‌کند. از این خواهیم گفت که چگونه ورستپن توانست برتری خود را در رقابت حفظ کرده و لوئیس را شکست دهد. با این مسابقه، مکس ۱۰۵ امتیاز و لوئیس ۱۰۱ امتیاز دارد و همین می‌تواند کار را در ادامه بسیار جذاب‌تر کند.

مجله-Autosport

شماره ۳ ژوئن ۲۰۲۱

این شماره مصاحبه جالبی با یکی از قهرمانان فرمول یک خواهد داشت. در ادامه به سراغ جورج راسل رفته و آنالیزی روی عملکرد وی تا اینجای فصل خواهیم داشت. از اخبار و اطلاعات مهم هفته گفته و تحیلی هم روی رقابت‌های مسابقه بعدی ارائه می‌دهیم.

مجله-Autosport

شماره ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به مسابقه باکو پرداخته و تحیلی روی نتایج شکل گرفته خواهد داشت. از ورستپن خواهیم گفت که در کنار ردبول توانستند عملکرد بهتری نسبت به همیلتون و تیمش داشته باشند. از کمپانی BMW و ۲۴ ساعتی خواهیم گفت که آن‌ها برای برگشت به همان شرایط همیشگی نیاز داشتند.

مجله-Autosport

شماره ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که به قهرمانی مک ورستپن و انتقامش از ریکاردیو بپردازیم. این راننده تیم ردبول، فصل جالبی را شروع کرده و گویا به عنوان بخت اول عنوان قهرمانی نیز شناخته می‌شود. او بالاخره می‌تواند رقابت تنگاتنگی را با همیلتون داشته و برای قهرمانی کلی فصل آماده شود.

مجله-Autosport

شماره ۱ جولای ۲۰۲۱

شماره‌ای که برای شما آماده کرده‌ایم، به چهارمین قهرمانی ورستپن و سبقت گرفتن وی از ۳ قهرمانی همیلتون می‌پردازد. او شاهکار خود را تکمیل کرده و بازهم امتیازات بیشتری را نسبت به راننده بریتانیایی کسب کرده است. حال منتظر ماند و دید که تا کی می‌تواند این عملکرد خوب را ادامه دهد.

مجله-Autosport

info

Autosport is a global motorsport publishing brand headquartered based in Richmond, London. Established in 1950 at the same time as the origins of the Formula One World Championship.

رمز فایل: www.downloadha.com

خودرو و موتور,مجله,دانلود رایگان مجله Autosport,دانلود شماره جدید Autosport,دانلود مجله Autosport,دانلود مجله Autosport با لینک مستقیم,دانلود مجله اتواسپورت,دانلود مجله خودرو,دانلود مجله ماشین,دانلود مجله ماشین و خودرو,دانلود مجله موتور اسپورت

#دانلود #مجله #Autosport #شماره #جولای

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply