دانلود مجله Cycling Weekly – شماره 27 می 2021

Cycling Weekly – مجله هفتگی دوچرخه سواری

| شماره ۲۷ می ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Cycling-Weekly

مجله Cycling Weekly یک هفته نامه بسیار معتبر برای علاقه‌مندان دوچرخه سواری است که همراه با اطلاعات به‌روز و دسته اول از این ورزش ارائه می‌شود. این مجله در انگلیس منتشر می‌شود و گروه Future وظیفه انتشار آن را برعهده دارد. این مجله به ورزش و سرگرمی اختصاص پیدا کرده و دارای کیفیت بسیار بالایی در طول این سال‌ها بوده است. علاقه‌مندان به دوچرخه سواری می‌توانند در کنار اطلاعات این ورزش، از بخش طنز این مجله نیز استفاده کرده و از خواندن آن لذت ببرند.

۸ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، به سراغ دوچرخه سوار سریعی می‌رویم که بسیار نرم حرکت کرده و رکوردهای جذابی را به پشت سر گذاشته است. از یک دوچرخه خوب و تست شده صحبت می‌کنیم که برای دوچرخه سواری در کوهستان مناسب بوده و می‌تواند همه آن‌چیزی باشد که به دنبالش هستید. از عواملی هم صحبت خواهیم کرد که باید در دوچرخه رعایت شود تا سرعت همواره در رقابت حفظ شود.

مجله-Cycling-Weekly

۱۵ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره، مقاله ویژه‌ای از روحیه برنده شدن خواهیم داشت که برای ورزشکاران تازه‌کار این ورزش، می‌تواند بسیار جذاب باشد. از ورزشکاران مهم این عرصه صحبت کرده و داستان زندگی آن‌ها را تعریف می‌:»یم. به سراغ رقابت‌های مهم رفته و اخبار آن را نیز تحلیل خواهیم کرد. در نهایت، از سه راه ساده صحبت می‌کنیم که می‌توانید برای دوچرخه سواری موثر در کوهستان از آن استفاده کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۲۲ آوریل ۲۰۲۱

این شماره، به نوعی شمارش معکوس تا المپیک توکیو را آغاز می‌کند. از ورزشکارانی سخن خواهیم گفت که در این رقابت حاضر خواهند شد و شانس بالایی برای کسب مدال دارند. از جان آرچبند و تام پیکوک نیز سخن خواهیم گفت که شانس بالایی در این رقابت‌ها دارند.

مجله-Cycling-Weekly

۲۹ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از نبردی خواهیم گفت که دوچرخه‌های سرعتی می‌توانند ورزشکاران را به پیروزی برسانند. نمونه‌های خوبی از این دوچرخه‌ها را معرفی کرده و مشخصات فنی آن‌ها را نیز ذکر خواهیم کرد. از مسابقات فصل گفته و چند رویداد آینده را نیز معرفی خواهیم کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۶ می ۲۰۲۱

این شماره به بررسی رقابت‌های ژیرو ایتالیا خواهد پرداخت. از ورزشکاران برتر این رویداد گفته و بررسی می‌کنیم که امتیازات آن چه تاثیری در رده بندی جهانی داشته است. از برخی از قطعات دوچرخه صحبت کرده و به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا خریدن این قطعات می‌تواند اهمیت داشته باشد یا خیر.

مجله-Cycling-Weekly

۱۳ می ۲۰۲۱

این شماره به ۱۳۰ ورزشکار مهم می‌پردازد که عرصه دوچرخه سواری را تغییر داده و سبب پیشرفت آن شده‌اند. در این بین از مهارت هرکدام از ورزشکاران صحبت کرده و خواهیم دید که چه تاثیراتی را در جهان دوچرخه سواری از خود نشان داده‌اند.

مجله-Cycling-Weekly

۲۰ می ۲۰۲۱

این شماره به فاکتورهای مهمی می‌پردازد که ورزشکاران برای موفقیت در دورچرخه سواری نیاز دارند. هرکدام از این فاکتورها بسیار مهم بوده و در هر فصل از مسابقات بسیار عالی خواهند بود. می‌توانید از بدنسازی و اهمیت آن برای دوچرخه سواری مطالب جالبی را مطالعه کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۲۷ می ۲۰۲۱

در این شماره به اتفاقاتی پیرامون ورزش دورچه سواری پرداخته و کدهای سکوت آن‌ها را بررسی می‌کنیم. از مقالات جالب پیرامون دورچه سواری صحبت کرده و چند دوچرخه عالی برای حرکت در شهر را هم به شما معرفی می‌کنیم. این دوچرخه چرخ‌های متفاوتی دارند و برای مقاومت در برابر آب بسیار عالی خواهند بود.

مجله-Cycling-Weekly

info

Cycling Weekly is a British cycling magazine. It is published by Future and is devoted to the sport and pastime of cycling. It used to be affectionately referred to by British club cyclists as “The Comic”.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

مجله,ورزشی,دانلود آرشیو مجله Cycling Weekly,دانلود تمام شماره های مجله Cycling Weekly,دانلود رایگان مجله Cycling Weekly,دانلود شماره جدید مجله Cycling Weekly,دانلود مجله Cycling Weekly,دانلود مجله Cycling Weekly لینک نیم بها,دانلود مجله ورزشی,دانلود مستقیم مجله Cycling Weekly

#دانلود #مجله #Cycling #Weekly #شماره #می
دانلود برنامه

Leave a Reply