دانلود مجله Empire UK – اکتبر 2021

مجله Empire UK – امپایر

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Empire

مجله Empire UK بزرگ‌ترین مجله برای عاشقان فیلم در سرتاسر جهان است و هر ماه می‌توانید شماره‌های مختلف آن را دریافت کرده و از دنیای فیلم و سریال باخبر شوید. این مجله برای هر رده سنی مناسب بوده و برندهای مختلف تجاری در آن حضور پیدا کرده و هر ماه شاهد مصاحبه‌های جذاب و خواندن از بازیگران سرشناس هم خواهد بود. در مورد مهم‌ترین فیلم‌های روی پرده صحبت شده و آن‌ها را یک به یک بررسی خواهیم کرد. می‌توانید با فیلم‌های مهم همراه بوده و ببینید که ماه آینده با چه فیلم‌ها و سریال‌های مهمی می‌توانیم همراه شویم. طبق هر روال، مقاله‌های جالبی در حوزه سینما نیز خواهیم داشت.

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره با فیلم شانگ چی همراه خواهیم شد که در باکس آفیس روند بسیار خوبی را سپری می‌کند. از بازیگران حاضر در این فیلم صحبت کرده و سری هم به سریال لوکی خواهیم داشت که بعد از برداشته شدن توجهات از روی آن، می‌توان منطقی‌تر در مورد آن‌ها صحبت کرد.

مجله-Empire

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با ادگار رایت همراه شده و مصاحبه جذابی را همراه با وی مطالعه کنید. از اترنال هم صحبت خواهیم کرد که بازهم توجهات زیادی را در باکس آفیس به خود جمع کرده است. این شماره در مورد ریسک فیلم های مارول هم به‌صورت کامل صحبت می‌کند.

مجله-Empire

info

Empire is the biggest movie magazine on the planet, each month giving you the world’s most essential insider’s guide to the world of movies. A bible for movie fans of all ages, this indispensable, glossy magazine has access to all of the biggest names in the business and brings you the first look and the last word on all of the movies that matter.

رمز فایل: www.downloadha.com

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود Empire,دانلود رایگان مجله Empire,دانلود شماره جدید Empire,دانلود مجله Empire,دانلود مستقیم مجله Empire

#دانلود #مجله #Empire #اکتبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply