دانلود مجله Golf Monthly – ماهنامه مخصوص گلف

مجله Golf Monthly – ماهنامه گلف

| شماره جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Golf-Monthly-UK

مجله Golf Monthly یک ماهنامه جذاب برای علاقه‌مندان به گلف است که توسط TI Media منتشر می‌شود. این مجله سالیانه ۱۳ شماره در برنامه‌ریزی خود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از وضعیت گلف در سرتاسر جهان باخبر شوند. این مجله یک وب سایت محبوب هم دارد که اطلاعات تکمیلی را در این زمینه ارائه می‌کند. سردبیر مجله آقای مایکل هریس نام دارد و مجله یکی از قدیمی‌ترین‌‌های عرصه گلف محسوب می‌شود. اولین سردبیر این مجله آقای هارولد هیلتون بوده است که سابقه دو بار قهرمانی در مسابقات قهرمانی آزاد را در کارنامه دارد.

Golf Monthly شامل نکات، تمرینات و مشاوره‌هایی است که توسط مربیان برتر به شما ارائه خواهد شد. جزئیات تمام تورهای گلف در این مجله داده می‌شود و به بازیکنان کمک می‌کند که عملکرد خوب خودشان را بهتر کنند. این مجله دارای اطلاعات جامه در مورد کیت تیم‌ها نیز بوده و می‌تواند یک کلکسیون عالی محسوب ‌شود. گلف بازانی که به‌صورت مسافرتی عمل می‌کنند، می‌توانند از صفحات ویژه این مجله استفاده کرده و اطلاعات و پیشنهادت ارزشمندی را داشته باشند. درواقع شما اطلاعات را در مورد بازی، محل آن و یافتن بهترین اقامتگاه‌ها می‌توانید داشته باشید.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله قرار است که به سراغ پاول کیسی و لی تروینو برویم. مصاحبه با این گلف بازان می‌تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد و علاقه‌مندان گلف از آن استقبال خواهند کرد. در ادامه سراغ بهترین و بدترین بازیکنانی خواهیم رفت که با همکاری یکدیگر به مسابقات می‌روند. در ادامه ده مورد از بهترین مسابقات گلف را خواهیم داشت و مقاله‌ای هم در مورد چگونه داور شویم، خواهیم داشت. در نهایت ریچارد راسل بخش نهایی مجله را تشکیل می‌دهد.

دانلود-مجله-Golf-Monthly

آپریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، سعی خواهد شد که در مورد ماهیت ورزش گلف صحبت کرده و از راه‌های موفقیت در آن نیز بررسی جامعی داشته باشیم. از اشتباهات دیگر بازیکنان و عبرت‌هایی که گرفته‌اند صحبت شده و در نهایت تصاویر جذابی نیز از این ورزش خواهیم داشت. بخش‌های ویژه‌ای هم خواهیم داشت که در مورد خرید وسایل گلف بوده و یک راهنمای خرید اساسی در این زمینه آورده شده است.

مجله-Golf-Monthly

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله Golf Monthly به سراغ جان راهم رفته و رقابت‌های وی را در سال جاری بررسی خواهیم کرد. او از شرایط مطلوب خود در امسال گفته و اهدافش را تشریح خواهد کرد. از پتانسیل‌های ورزش گلف خواهیم گفت و یک راهنمای جامع هم برای ورزشکاران خواهیم داشت. از ابتدای فصل خواهیم گفت و خواهیم فهمید که چه بازیکنانی شانس بیشتری برای پیروزی در رقابت‌ها خواهند داشت. در نهایت اخبار مهم ماه را بررسی خواهیم کرد.

مجله-Golf-Monthly-UK

ژوئن ۲۰۲۱

شما در این شماره یاد خواهید گرفت که برای یک ضربه عالی که مسافت طولانی و متناسبی را طی کند، به چه فاکتورهایی باید توجه کنید. از بهترین سیو سال خواهیم گرفت و بخش ویژه‌ای را به آن اختصاص داده‌ایم. می‌توانید بازی خود را گسترش داده و شانس پیروزی را در زمین بالا ببرید. در ادامه به هشت قانونی می‌پردازیم که گلف بازان باید همیشه آن‌ها را در ذهن خود داشته باشند.

مجله-Golf-Monthly

جولای ۲۰۲۱

این شماره به سراغ رابی رفته و موفقیت‌های وی را در جهان راگبی بررسی می‌کند. از آینده ورزش گلف صحبت کرده و به سراغ ورزشکارانی خواهیم رفت که در آینده می‌توانند محبوبیت بالایی کسب کنند. در ادامه به سراغ ۵ نکته کلیدی برای کسب برترین امتیازها صحبت خواهیم کرد که نکات آموزشی خوبی را می‌توانند برای علاقه مندان داشته باشند.

مجله-Golf-Monthly-UK

info

Golf Monthly is a monthly golfing magazine published by TI Media and based in Farnborough. It publishes 13 issues a year and has a popular website. The magazine’s editor is Michael Harris. It is known for being the world’s oldest golf magazine and its first editor was two-time Open Championship winner Harold Hilton.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

مجله,ورزشی,دانلود رایگان مجله Golf Monthly,دانلود شماره جدید مجله Golf Monthly,دانلود مجله Golf Monthly,دانلود مجله گلف,دانلود مجله مجله Golf Monthly,دانلود مجله مخصوص گلف,دانلود مجله ورزشی,دانلود مستقیم مجله مجله Golf Monthly

#دانلود #مجله #Golf #Monthly #ماهنامه #مخصوص #گلف

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply