دانلود مجله HackSpace – جولای 2021

مجله HackSpace – هک اسپیس

| شماره جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-HackSpace

مجله HackSpace به صورت ماهیانه منتشر شده و به سازه‌های مدرن در سرتاسر جهان می‌پردازد. در این مجله تکنیک‌های جدید به خوانندگان آموزش داده خواهد شد و می‌توانید با زمینه‌های مختلف آشنا شوید. روش‌های جدید برای ساخت و سازهای مدرن به شما آموزش داده خواهد شد و می‌توانید از برش لیزری، مسائل الکترونیک و موارد دیگر هم اطلاع پیدا کنید. مجله کیفیت بالایی را برای خوانندگان فراهم کرده است و می‌توانید حتی با اینترنت اشیا و مسائل پیرامون آشنا شوید. مجله کیفیت چاپ بالایی دارد و صفحات با کیفیت بالایی همراه با تصاویر در اختیار شما خواهد بود. مصاحبه‌های خواندنی و آموزش‌هایی را هم در مجله خواهیم داشت که دنبال کردن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. می‌توانید از مسائل روز تکنولوژی اطلاع پیدا کرده و به اخبار آن دسترسی پیدا کنید.

آوریل ۲۰۲۱

این شماره به ۳۰ دستگاه پرینتر ارزان قیمت پرداخته و ان‌ها را به شما معرفی خواهد کرد. از تصاویر گرافیکی پیکو صحبت کرده و در ادامه به سراغ دستگاه‌هایی خواهیم رفت که پرینت از اشیا مختلف را برای شما ساده‌تر می‌کنند. از تکنیک‌های خرید و فروش هم صحبت کرده و به سراغ مباحث تکنولوژی روز دنیا خواهیم رفت.

مجله-HackSpace

می ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که مسائل تعمیر قطعات را با همدیگر بررسی کنیم. می‌توانید با نکاتی آشنا شوید که مردم می‌توانند برای نجات کره زمین آن‌ها را انجام دهند. می‌توانید با روش‌های سیو پول آشنا شده و زندگی خود را به حالت تعادل بیاورید. بازی‌های جذابی هم در این شماره حضور خواهند داشت که می‌توانید در فصل تابستان تجربه کنید.

مجله-HackSpace

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره با پروژه‌های اینترنت اشیا آشنا خواهید شد و می‌توانید در ادامه به صورت اشکال یابی برنامه‌های مختلف بروید. طرح‌های سه بعدی هم در این شماره وجود دارد و می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیندازید. این دوره از کنترلرهای MIDI سخن به میان آورده و از دستگاه‌های روز دنیا هم صحبت خواهد شد.

مجله-HackSpace

جولای ۲۰۲۱

در این شماره، می‌خواهیم به مباحث پیرامون PICO بپردازیم. این مباحث همه چیز را پوشش داده و در صورت علاقه مندی به فعالیت در این زمینه، شما را راهنمایی خواهد کرد. بازهم در مورد پرینتر سه بعدی صحبت کرده و یک کارشناس زبده در این زمینه صحبت خواهد کرد.

مجله-HackSpace

info

HackSpace is the new monthly magazine for the modern maker. We’ll teach you new techniques and give you refreshers on familiar ones, from 3D printing, laser cutting, and woodworking to electronics and the Internet of Things.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

تکنولوژی,علمی,مجله,دانلود رایگان مجله HackSpace,دانلود شماره جدید مجله HackSpace,دانلود مجله HackSpace,دانلود مجله HackSpace شماره جدید,دانلود مجله HackSpace لینک نیم بها,دانلود مستقیم مجله HackSpace,مجله تکنولوژی,مجله تکنیک استفاده از ابزار

#دانلود #مجله #HackSpace #جولای

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply