دانلود مجله Macworld UK – اکتبر 2021

مجله Macworld UK – دنیای مک

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Macworld-UK

مجله Macworld را می‌توانیم پر فروش‌ترین مجله اپل در جهان بدانیم که به مباحث مختلفی می‌پردازد. توصیه‌های متخصصین، نحوه استفاده و راهنمای کامل مک بوک، آیپد و آیفون را می‌توانید در آن همراه با مطالب مربتط با سیستم‌عامل مک او اس، iOS و iPadOS دریافت کنید. نرم‌افزارهای مختلفی در این مجله مورد بررسی قرار می‌گیرد و می‌توانید بیشتر با نحوه کار آیتونز هم همراه شوید. اگر تازه به اکونومی اپل مهاجرت کرده‌اید، می‌توانید مشاوره‌های لازم را از این مجله دریافت کرده و شروع به کار با دستگاه‌های آن کنید. مک ورلد توسط یک تیم متخصص در لندن و سان فرانسیسکو منتشر می‌شود.

در این مجله می‌توانید اطلاعات و مقاله‌هایی از بزرگ‌ترین فناوری‌های جهان که توسط برند آمریکایی اپل تولید می‌شود، همراه شوید. هر کدام از شماره‌های آن دارای راهنکای خریدی است که بسته به محصولات اپل در اختیار شما قرار می‌گیرد و کاملا بی طرفانه می‌تواند بهترین مشاوره‌ها را در اختیار شما قرار دهد. تصاویر زیبایی از محصولات این کمپانی از نمای نزدیک و ماکرو را نیز خواهید دید که شما را بیشتر با ظاهر و سخت‌افزار اپل و محصولاتش آشنا خواهد کرد.

سپتامبر ۲۰۲۱

این شما به مباحث ویژه‌ای مانند ۵۰ بازی برتر اپل آرکید می‌پردازد و هرکدام از آن‌ها می‌توانند تجربه جالبی برای شما ایجاد کنند. از ترفندهای عالی مک بوک خواهیم گفت که برای استفاده سریع‌تر از این کامپیوتر می‌تواند به درد شما بخورد. اطلاعات مهم این ماه هم در این شماره بررسی خواهد شد.

مجله-Macworld-UK

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نحوه استفاده از کامپیوتر مک برای کارهای آموزشی آشنا شده و لوازم جانبی مختلف آن را بررسی کنید. از برنامه‌های اپل برای آینده مک بوک پرو خواهیم گفت و می‌توانید با ویژگی‌ها و فناوری‌های جدیدی که در آینده برای آن عرضه خواهد شد، بیشتر آشنا شوید.

مجله-Macworld-UK

info

Macworld magazine is the world’s best-selling Apple magazine, featuring in-depth reviews, expert advice, how tos and essential guides to Macs, iPads, iPhones and related products, as well as everything you need to know about Mac OS X, iOS and associated software including iTunes and more. If you are new to Apple and are looking for advice to help you get started, or if you are a Mac fanatic looking to justify your next buy, Macworld is the magazine to ensure you make the right decision. Macworld is created by an international team of experts based in London and San Francisco, join use every issue as we analyse the latest product announcements from the world’s biggest (and best) technology company.

رمز فایل: www.downloadha.com

تکنولوژی,مجله,دانلود Macworld,دانلود شماره جدید Macworld,دانلود مجله Macworld,دانلود مجله اپل,دانلود مجله دنیای مک,دانلود نشریه Macworld

#دانلود #مجله #Macworld #اکتبر
دانلود برنامه

Leave a Reply