دانلود مجله Mens Health USA – اکتبر 2021

Men’s Health USA – مجله سلامت مردان

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-mens-Health-USA

مجله Mens Health یکی از پرفروش‌ترین مجلات مخصوص مردان در آمریکا است که با اطلاعات جالب و ناب در زمینه بدنسازی، علاقه مندان این رشته را با خود همراه می‌کند. این مجله نکات علمی و تاثیرگذار را در ورزش مردان و زندگی بهتر، به همراه داشته و موضوعات مربوط به سلامتی را به صورت کامل مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد. مقاله‌های جالبی در این مجله وجود دارد که حاوی رژیم‌های غذایی سالم و تغذیه هنگام ورزش بدنسازی است و می‌توانید از این نکات برای یک ورزش حرفه‌ای استفاده کنید.

ژانویه ۲۰۲۱

این شماره شما را با نحوه کاهش وزن در یک دوره کوتاه آشنا خواهد کرد و می‌توانید با نحوه انجام تمرینات قدرتی نیز آشنا شوید. با سیستم بدنی Immune آشنا شده و با صحبت دکتر فولی همراه خواهیم شد. در بخش اضافه هم به سراغ تمرینات سریع و سرگرم کننده خواهیم رفت که انجام آن‌ها اصلا برای‌تان سخت نخواهد بود.

مجله-Mens-Health

مارس ۲۰۲۱

این شماره به صورت ویژه به آینده ورزش فیتنس پرداخته و شما را با نقشه راه‌تان همراه می‌کند. می‌توانید با نکات جالبی در مورد درد کشیدن در هنگام ورزش همراه شده و متوجه شوید که میزان تاثیرگذاری ورزش روزانه شما در چه حدی بوده است. می‌توانید قدرت تغذیه و تاثیر آن در ورزش هم آشنا خواهید شد.

مجله-Mens-Health

می ۲۰۲۱

این شماره شما را با مسابقات Fitness Gear و جوایز آن همراه خواهد کرد و به نکات مهم آن می‌پردازد. در ادامه با تمرینات قدرتی آشنا شده و می‌توانید با ۲۵۷ روش جالب در مورد تغییر سبک زندگی همراه شوید. می‌توانید نکاتی را هم در مورد تمریناتی یاد بگیرید که شما را به یک افسانه تبدیل خواهد کرد.

مجله-Mens-Health

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به سراغ تحلیل نوع بدن‌های موجود رفته و دلایل لازم برای قدرتمند بودن هرکدام را با شما در میان می‌گذارد. می‌توانید با قدهای کوتاه و بلند و تاثیر آن در ورزش همراه شده و نحوه انتخاب حرکات ورزشی را نیز یاد بگیرید. این شماره اطلاعات و مقاله‌های بیشتری برای شما خواهد داشت.

مجله-Mens-Health

جولای ۲۰۲۱

این شماره قرار است که شما را با وین دیزل همراه کرده و به مناسب اکران فیلم Fast 9، از نکات جالب سلامت و بدنسازی با وین دیزل برای‌تان بگوید. این شماره در ادامه به سراغ رمز و رازهای داشتن عضلات قدرتمند رفته و نکات طلایی آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

مجله-Mens-Health

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با راه و روش‌های موجود برای لیفت وزنه‌های سنگین آشنا شده و تمریناتی در حد و اندازه سربازان آمریکایی داشته باشید. راه موفقیت این افراد را بررسی کرده و سپس به‌سراغ تمرین‌های شانه خواهیم رفت. در ادامه می‌توانید با اتفاقاتی در ورزش بدنسازی همراه شوید که اینترنت را منفجر کرده‌اند.

مجله-Mens-Health

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با جیمی فاکس همراه شده و با نکات جذابی از سلامتی و بدنسانی همراه شوید. از بدنسازی و کار روی عضلات پشت، سینه و سیکس پک‌ها صحبت شده و اطلاعات کاملی در مورد رشد عضلات نیز مطرح می‌شود که بدون کاهش وزن می‌توانید به آن‌ها برسید.

مجله-mens-Health-USA

info

Men’s Health magazine is one of the highest-selling men’s magazines in America. Dedicated to showing men the practical and positive actions that make their lives better, each issue is packed with in-depth articles on health-related topics for men, including exercise regimens and quick healthy food.

رمز فایل: www.downloadha.com

مجله,ورزشی,دانلود Mens Health,دانلود شماره جدید مجله Mens Health,دانلود مجله Mens Health,دانلود مجله Mens Health 2021,دانلود مجله سلامت

#دانلود #مجله #Mens #Health #USA #اکتبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply