دانلود مجله Outdoor Photographer – اکتبر 2021

مجله Outdoor Photographer – عکاسی فضای باز

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Outdoor-Photographer

مجله Outdoor Photographer ترکیبی از نمونه‌ کارهای بزرگ و زیبا در عکاسی به شما نشان داده و سعی می‌کند که عکاسی در فضای باز را بیشتر برای شما تبیین کند. ویژگی‌های عمیقی در این شیوه عکاسی وجود دارد که می‌تواند تعیین کننده‌ی نحوه‌ی کار شما نیز باشد. در این مجله، راهنماهای خرید جذابی هم در مورد دوربین و دیگر محصولات عکاسی وجود دارد که به‌صورت ترکیبی و کامل در اختیار شما خواهد بود. شما می‌توانید به این مجله به دید یک نشریه کمل نگاه کرده و بتوانید عکاسی از طبیعت را با کمک آن، خیلی بهتر جلو ببرید. این مجله شامل ستون‌های جذابی از نویسندگان معتبر است که به‌صورت متعهد، شما را با ابزارها، تکنیک‌ها و الهاماتی که همواره داشته‌اند، آشنا می‌کنند.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله Outdoor Photographer، سعی شده است که علاقه‌ی کنونی عکاسان جهان از تصویربرداری طبیعت را به شما نشان داده و نمونه‌های بارز آن را مورد بررسی قرار دهند. این شماره شمامل موضوعات مختلفی در زمینه عکاسی از فضای باز است و پرتوی کاملا جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد. مجله سعی کرده است که از عکاسان معروف جهان دعوت کرده و نقطه نظرات آن‌ها را با شما به اشتراک گذارد.

مجله-Outdoor-Photographer

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله از کانسپت‌های جذابی از عکاسی خواهد پرداخت و مناظر و نمونه‌های خاصی هم به شما نمایش خواهد داد. شما در این شماره می‌توانید تصاویر تهیه شده از نمای نزدیک خانه‌ها را نظاره کرده و از آن‌ها الگو بگیرید. شما می‌توانید با نمونه‌ کارهای دیگری هم در این شماره آشنا شوید.

مجله-Outdoor-Photographer

جولای ۲۰۲۱

ما در این شماره از ۱۰ پارک ملی محبوبی خواهیم گفت که حتما باید یک بار هم که شده به آن‌ها سفر کنید. از رودخانه جورج گفته و آبشارهای آن را به نظاره خواهیم نشست. این پارک‌ها نمایی عالی برای عکس برداری را فراهم می‌کنند و علاقه مندان می‌توانند آن‌ها را دنبال کنند.

مجله-Outdoor-Photographer

آگوست ۲۰۲۱

این شماره به عکس برداری از شب پرداخته و نکات جدیدی را در این رابطه بررسی خواهد کرد. می‌توانید به صورت واضح از تکنولوژی دوربین خود استفاده کرده و بهترین عکس برداری را در شب داشته باشید. تکنیک‌های لازم نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

مجله-Outdoor-Photographer

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با ۱۰ روش و تکنیک عالی برای عکس برداری از حیوانات یاد بگیرید. این شماره توجه زیادی به طبیعت و عکس برداری بهتر از آن داشته است و می‌توانید خودتان را به سطح حرفه‌ای‌ها برسانید. این شماره نکات دیگری در مورد رنگ بندی تصاویر هم خواهد داشت.

مجله-Outdoor-Photographer

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با موانعی که در زمینه عکس برداری از طبیعت وجود دارد آشنا شده و آن‌ها را با ترفندها و تکنیک‌های خاصی مرتفع کنید. این شماره در مورد عکس‌برداری پی در پی نیز توضیحاتی ارائه داده و بهترین دوربین‌ها را در این زمینه عکاسی معرفی می‌کند.

مجله-Outdoor-Photographer

info

Outdoor Photographer’s blend of big, beautiful portfolios, in-depth how-to features, buyer’s guides and product reviews combine to make it the premier magazine about nature photography. Our expert staff of editors and columnists is committed to giving you the tools, techniques and inspiration to capture your favorite subjects in a whole new light. Whatever your interest, Outdoor Photographer will inspire and inform you.

رمز فایل: www.downloadha.com

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود رایگان مجله Outdoor Photographer,دانلود شماره جدید Outdoor Photographer,دانلود مجله Outdoor Photographer,دانلود مجله Outdoor Photographer لینک نیم بها,دانلود مجله عکاسی,دانلود مجله عکاسی در فضای باز,دانلود مجله فوتوگرافی,دانلود مجله نکات عکاسی,دانلود مستقیم مجله Outdoor Photographer

#دانلود #مجله #Outdoor #Photographer #اکتبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply