دانلود مجله PC Gamer USA – آگوست 2021

PC Gamer USA – مجله پی سی گیمر

| شماره آگوست ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-PC-Gamer-USA

مجله PC Gamer توسط وب سایتی با همین نام به‌صورت ماهیانه منتشر می‌شود و قدمت آن به سال ۱۹۹۳ بازمی‌گردد. این مجله در انگلیس تولید شده و به بازی‌های رایانه‌ای اختصاص پیدا کرده است. این مجله چندین نسخه مختلف منطقه‌ای دارد که در انگلیس و ایالات متحده به فروش می‌رسد. ما در این مطلب نسخه آمریکایی را به‌صورت ماهیانه برای شما آماده خواهیم کرد. مجله بهترین فروش را در بین مجلات بازی‌های رایانه‌ای داشته است و می‌توانید در صورت علاقه‌مندی به این صنعت، آن را مطالعه کرده و لذت ببرید. این مجله تصاویر بسیار جذابی هم دارد و در کنار آن، نقد و بررسی‌های بسیار خوبی از بازی‌های روز دنیا نیز خواهد داشت. بازی‌های مختلف در این مجله حضور خواهند داشت و در بخش نوستالژی نیز می‌توانید خطرات خوش خود را با بازی‌های قدیمی مرور کنید.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، بازی‌های بزرگی همچون Left 4 Dead و Sim City حضور دارند. هالف لایف نیز بخش دیگری از این مجله است که اطلاعات مهم پیرامون آن بررسی خواهد شد. به بازی‌هایی اشاره می‌کنیم که به‌صورت دسترسی زودتر موعد ارائه شده و تحلیل نیز با نسخه‌های اصلی آن‌ه خواهیم داشت. این مجله به برترین پردازند‌ه‌های مخصوص بازی خواهد پرداخت و می‌توانید یک راهنمای خرید بسیار خوب هم داشته باشید.

مجله-PC-Gamer

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله به بازی Back 4 Blood اختصاص پیدا کرده است و می‌توانید با ویژگی‌های جذاب آن آشنا شوید. در بخش فنی، به سراغ بهترین SSD های بازار مخصوص بازی خواهیم رفت و می‌توانید بهترین نمونه‌های قابل خرید را مشاهده کنید. بازی Total War و نسخه جدید آن هم در این شماره حضور دارد و می‌توانید اطلاعات جامعی از آن دریافت کنید.

مجله-PC-Gamer

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره از مجله PC Gamer به سراغ بازی‌های ژاپنی رفته و به‌طور ویژه، Genshin Impact را بررسی خواهیم کرد. اخبار پیرامون Total War ادامه دار خواهد بود و می‌توانید با نسخه ریمستر آن آشنا شوید. تصاویر نابی در این شماره از مجله وجود دارد و می‌توانید با مطالعه اطلاعات مخصوص دنیای گیم، اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن پر کنید.

مجله-PC-Gamer

جولای ۲۰۲۱

این شماره از مجله از ارباب حلقه‌های جدید خواهد گفت و موفقیت احتمالی آن را بررسی می‌کند. از بازی Age of Empire 4 صحبت کرده و خواهیم دید که ماوس های سبک برای گیمینگ شامل چه مواردی می شوند. از Blood Bowl گفته و به‌صورت مفصل آن را در جنبه‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

مجله-PC-Gamer-USA

آگوست ۲۰۲۱

این شماره به بازی Darkest Dungeon 2 پرداخته و به مسیری اشاره خواهد کرد که برای پایان دادن به آخر الزمان، باید توسط بازیکنان طی شود. این شماره از مانیتورهای گیمینگ هم صحبت کرده و بهترین نمونه‌های بازار را به شما معرفی می‌کند. می‌توانید با دیگر اختیار دنیای گیم هم آشنا شوید.

مجله-PC-Gamer-USA

آگوست ۲۰۲۱ (نسخه USA)

این شماره به بازی Total War Warhammer III پرداخته و تحلیلی روی مراحل آن خاهد داشت. به سراغ نسخه جدید بازی رینبو سیکس رفته و ویژگی‌های آن را تحلیل خواهیم کرد. در بخش فنی، به سراغ بهترین PSU های کامپیوتر رفته و خواهیم دید که خرید کدام یک از آن‌ها برای مادربرد و دیگر قطعات شما مناسب‌تر خواهد بود.

مجله-PC-Gamer-USA

info

PC Gamer is a magazine and website founded in the United Kingdom in 1993 devoted to PC gaming and published monthly by Future plc. The magazine has several regional editions, with the UK and US editions becoming the best selling PC games magazines in their respective countries.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی,مجله,دانلود PC Gamer با لینک نیم بها,دانلود بهترین مجله گیم,دانلود رایگان مجله PC Gamer,دانلود شماره جدید مجله PC Gamer,دانلود مجله PC Gamer,دانلود مجله PC Gamer 2021,دانلود مجله PC Gamer لینک مستقیم,دانلود مجله بازی کامپیوتری,دانلود مجله گیم,دانلود مجله مخصوص گیم,دانلود مستقیم مجله PC Gamer,دانلود نشریه PC Gamer

#دانلود #مجله #Gamer #USA #آگوست

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply