دانلود مجله Science – شماره 10 سپتامبر 2021

Science – علم

| شماره ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Science

مجله Science به عنوان نشریه آکادمیک آمریکایی شناخته می‌شود که برای پیشرفت علم منتشر می‌شود و یکی از معتبرترین مجله‌های علمی جهان محسوب می‌شود. این مجله برای اولین‌بار در سال ۱۸۸۰ منتشر شده است و همین‌طور به‌صورت حرفه‌ای و هفتگی دنبال می‌شود. این مجله دارای ۱۳۰ هزار مشترک بوده و دنبال کننده‌های بسیاری در سرتاسر جهان که علاقه‌مند علم هستند، آن را دنبال می‌کنند. مخاطبین این مجله، بیش از پیش با علوم جهان آشنا شده و تلاش می‌کنند که آن را گسترش دهند. تعداد خوانندگان هر شماره از آن، حدود یک میلیون نفر تخمین زده شده است.

۶ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با تکامل موش‌ها همراه شده و اطلاعات جدیدی در این رابطه کسب کنید. مباحث دیگری در مورد علوم مختلف هم مطرح شده و می‌توانید با آینده علم نیز همراه شوید. تصاویر بسیار جذابی هم در این شماره وجود دارد و برخی از علوم مربوط به تکنولوژی هم در آن بررسی شده است.

مجله-Science

۱۳ آگوست ۲۰۲۱

این شماره به دوران یخبندان پرداخته و دانسته‌های جدید دانشمندان را بررسی می‌کند. می‌توانید با مباحث دیگری پیرامون حیوانات مخصوص آن دوران هم همراه شده و محیط زندگی آن‌ها و تغییراتی که در سال‌ها داشته‌اند را نیز بررسی کنید و تصاویری را مشاهده کنید.

مجله-Science

۲۷ آگوست ۲۰۲۱

این شماره شما را بیشتر با راه حل‌های برخی از مشکلات اساسی دنیا همراه کرده و می‌توانید چنین علومی را یک به یک بررسی کنید. از ایده‌های دانشمندان خواهید خواند و می‌بینید که چه مواردی به مرحله اجرا رسیده و توانسته‌اند که در شاخه‌های مختلف زندگی انسان وارد شوند.

مجله-Science

۳ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره با سیستم برق جهان آشنا شده و خواهیم دید که چه پیشرفت‌هایی در این زمینه صورت گرفته است. بیشتر با المان‌هایی نظیر سیم کشی‌ها و علوم جدید برای رهایی از چنین سیستم‌هایی و رسیدن به فناوری بی‌سیم را بررسی خواهیم کرد. در بخش دیگری به سراغ چنین سیستم‌هایی در قطب خواهیم رفت.

مجله-Science

۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با برخی از رخدادهایی آشنا خواهد کرد که در کره زمین روی داده و بحث‌های زیادی را بین دانشمندان شکل داده است. از ابرهای هیبریدی صحبت خواهیم کرد و می‌توانید با طوفان‌هایی آشنا شوید که در اثر همین رخدادها ایجاد شده است.

مجله-Science

info

Science is the academic journal of the American Association for the Advancement of Science and is considered one of the world’s most prestigious scientific journals. The peer-reviewed journal, first published in 1880 is circulated weekly and has a print subscriber base of around 130,000. Because institutional subscriptions and online access serve a larger audience, its estimated readership is one million people.

رمز فایل: www.downloadha.com

علمی,مجله,دانلود رایگان مجله Science,دانلود شماره جدید مجله Science,دانلود مجله Science,دانلود مستقیم مجله Science,مجله Science

#دانلود #مجله #Science #شماره #سپتامبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply