دانلود مجله SFX – اکتبر 2021

مجله SFX – اس اف ایکس

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-SFX

مجله SFX برای علاقه‌مندان سینما و تلویزیون آماده شده است و می‌توانید به‌صورت ماهیانه با اطلاعات پیرامون آن همراه شوید. این مجله نکات جالبی را از فیلم‌های در حال اکران ارائه داده و بررسی جامعی در مورد بازیگران و عملکرد آن‌ها در گیشه خواهد داشت. موضوعات متنوعی در قالب مقاله در اختیار شما قرار گرفته و اطلاعات به‌روز هم در اختیار شما خواهد بود. از سریال‌ها و مسابقات تلویزیونی هم صحبت شده و می‌توانید به‌صورت تخصصی به دنیای سینما و هالیوود بپردازید. مجله دارای کیفیت تصویری بسیار بالایی بوده و صفحات ویژه‌ و اضافی هم برای‌تان خواهد داشت.

می ۲۰۲۱

این شماره به سراغ تحلیل و بررسی اختصاصی Jupiter’s Legacy رفته و با حال و هوای خاص آن همراه خواهیم شد. در ادامه از باکس آفیس صحبت کرده و جهان هالیوود را در کرونا تحلیل خواهیم کرد. از بازیگرانی خواهیم گفت که ضرر و زیان بسیاری در دوران کرونا پرداختند.

SFX

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به‌صورت اختصاصی با فیلم جدید Army of the Dead همراه شده و تفاوت‌های آن با دیگر فیلم‌های زامبی محور را کاملا بررسی کنید. نگاه ویژه‌ای هم به فیلم‌های دیگری مانند Fast 9 پرداخته و عملکرد بسیار بد قسمت سوم فیلم Conjuring را نیز تحلیل خواهیم کرد.

SFX

جولای ۲۰۲۱

این شماره به فیلم Tomorrow War پرداخته و بازیگران آن را زیر ذره‌بین می‌آورد. از فیلم‌های در حال اکران صحبت کرده و نگاه اختصاصی به آن خواهیم داشت. به سراغ انیمیشن لوکا رفته و نگاهی تحلیلی به عملکرد آن در اسکار امسال هم خواهیم انداخت. از سریال لوکی و دلیل محبوبیت آن در بین طرفداران هم صحبت خواهیم کرد.

SFX

آگوست ۲۰۲۱

این شماره به عملکرد کوین اسمیت در اترنیا پرداخته و انتظارات کارشناسان را بررسی می‌کند. از فیلم Jungle Cruise صحبت کرده و نگاه ویژه‌ای هم به انیمیشن Master of the Universe خواهیم داشت. از فیلم اسپیس جم ۲ گفته و کست آن را بررسی خواهیم کرد.

SFX

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با انیمیشن جدید مارول به‌نام What If همراه شده و عملکرد آن را از دید کارشناسان و بینندگان بررسی کنید. از فیلم‌های دیگر در این مجله صحبت شده و می‌توانید با فصل جدید تایتان‌ها هم همراه شده و اطلاعات جالبی از آن دریافت کنید.

SFX

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نگاه نزدیکی به فیلم Dune همراه شوید که مورد تحسین منتقدین و تماشاگران قرار گرفته است و نکات جالبی از این فیلم در مجله بررسی خواهد شد. از بازیگران حاضر صحبت کرده و برخی از ضعف‌های آن را نیز مرور خواهیم کرد.

مجله-SFX

info

Earth’s greatest sci-fi and fantasy magazine. We cover all areas of sci-fi and fantasy across TV, movies, books, games, collectibles, and comics. A download to SFX magazine brings you news, features, exclusive interviews, behind-the-scenes stories, star profiles, and TV episode guides with every issue. All this stuff makes us the market-leading genre magazine. SFX Magazine is one of the best-selling science fiction and fantasy magazines. Published by Future Publishing, every issue of this monthly magazine downloads provides the reader with essential and informative news on topics related to sci-fi and fantasy. It covers all areas of sci-fi and fantasy from TV, movies, books, collectibles, games, and comics. You can find all the latest news, up to date information, in-depth and extensive features, exclusive and inspiring interviews, authoritative and independent reviews, TV episode guides, exciting competitions and lots more. The entire team working behind the success of SFX magazine has specialist knowledge and a keen interest in sci-fi and fantasy. With all these ingredients SFX magazine has become one of the most popular and well-recognized titles of its kind in Britain.

رمز فایل: www.downloadha.com

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود رایگان مجله SFX,دانلود شماره جدید مجله SFX,دانلود مجله SFX,دانلود مجله SFX شماره جدید,دانلود مجله سینما

#دانلود #مجله #SFX #اکتبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply