دانلود مجله Tabletop Gaming – جولای 2021

مجله Tabletop Gaming – بازی رومیزی

| شماره جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Tabletop-Gaming

مجله Tabletop Gaming توسط تیمی از گیمرهای مخصوص بازی‌های رومیزی نوشته است و علاقه‌مندان می‌توانند مهم‌ترین اطلاعت این عرصه را دنبال کنند. این مجله به سرگرمی اختصاص یافته است و گیمرهایی که می‌خواهند بازی‌های رومیزی را تجربه کنند، می‌توانند اطلاعات مفید آن را دنبال کنند. در این مجله قرار است که بازی‌های رومیزی مهم در ماه‌های مختلف بررسی شده و بتوانیم پوشش خبری بسیار عالی در این زمینه داشته باشید. بازی‌های رومیزی و جنگی در این سری مورد بررسی قرار گرفته و می‌توانید پوشش خبری این مجله را نیز دنبال کنید. مصاحبه‌های اختصاصی نیز در این مجله جای گرفته است و می‌توانید حتی راهنماهای جذابی نیز دریافت کنید. این راهنماها به‌صورت اختصاصی توسط تیم گیمر بازی‌های رومیزی تهیه شده است و برای بازی‌های رومیزی مختلف ارائه شده است.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، قرار است که چند بازی رومیزی ابرقهرمانی مختلف بررسی شده و چند مصاحبه اختصاصی نیز داشته باشیم. بازی ایکس من، یکی از مهم‌ترین آثار رومیزی ماه است که می‌توانید با آن آشنا شده و حتی راهنمای جامعی هم در مورد نحوه بازی آن داشته باشید. نحوه تجربه دیجیتالی این بازی نیز در این شماره مورد بررسی قرار گرفته است.

مجله-Tabletop-Gaming

آوریل ۲۰۲۱

شماره‌ی جدید مجله Tabletop Gaming به یکسری بازی‌های مهم رومیزی خواهد پرداخت و قرار است که این بار ژانر ماجراجویی را مورد توجه قرار دهیم. بازی‌هایی در این سری هستند که اکثرا آن‌ها را می‌شناسیم و برندهای بزرگی آسیایی آن‌ها را توسعه داده‌اند. علاقه‌مندان آثار فانتزی می‌توانند از این شماره از مجله لذت کافی را ببرند.

مجله-Tabletop-Gaming

می ۲۰۲۱

این شماره به بازی Flesh & Blood پرداخته و برخی از بهترین بازی‌های رومیزی ماه را دنبال خواهد کرد. در بخش بررسی، بازی‌های دیگری هم خواهیم داشت که هرکدام برای تجربه شما مناسب خواهند بود. تصاویر زیبا بخش دیگری از این مجله است که مثل همیشه خواهید داشت. از آینده بازی‌های رومیزی گفته و سعی می‌کنیم که با سازندگان آن‌ها نیز مصاحبه‌ای داشته باشیم.

مجله-Tabletop-Gaming

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره از مجله به بازی Ticket to Ride پرداخته و المان‌های جذاب آن را برای یک سرگرمی دورهمی بررسی می‌کند. از بازی‌های خواهد گفت که در ماه گذشته بازی کردیم و دید موشکفانه‌تری به آن‌ها خواهیم داشت. از بهترین بازی‌های جنگی رومیزی گفته و سعی می‌کنیم که بازی‌های جذاب تابستان پیش رو را نیز بررسی کنیم.

مجله-Tabletop-Gaming

جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید ۲۰ بازی برتر برای تابستان را مشاهده کرده و آن‌ها را در پیش خانواده و دوستان خود تجربه کنید. هر کدام از این بازی‌ها را می‌توانید با رفقای خود تجربه کرده و اوقات فراغت خود را با آن سپری کنید. این بازی‌ها شامل تجربه‌های آرکید و کودکانه نیز خواهد بود.

مجله-Tabletop-Gaming

info

Written by a team of dedicated tabletop gamers, Tabletop Gaming is a magazine dedicated to this increasingly popular hobby. From family board games like King of Tokyo to in-depth wargames like Kings of War or futuristic skirmish titles such as Infinity, we’re aiming to bring enthusiasts unrivalled coverage, including exclusive interviews, in-depth guides and more.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

بازی,مجله,دانلود Tabletop Gaming,دانلود شماره جدید مجله Tabletop Gaming,دانلود مجله Tabletop Gaming,دانلود مجله بازی,دانلود مجله بازی رومیزی,دانلود مجله گیمینگ,دانلود نشریه بازی

#دانلود #مجله #Tabletop #Gaming #جولای
دانلود برنامه

Leave a Reply