دانلود مجله Techlife News – شماره 11 سپتامبر 2021

مجله Techlife News – اخبار دنیای تکنولوژی

| شماره ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Techlife-News

مجله Techlife News معتبرترین اخبار دنیای تکنولوژی را در هر هفته دنبال کرده و می‌توانید از تاثیرات آن بر زندگی انسان‌ها آگاه شوید. شما می‌توانید با محصولات جدید، برنامه‌های جدید، خریدهای جدیدی که در اختیار شما قرار دارد و دیگر موارد مهم در دنیای تکنولوژی آشنا شده و با ارتقاهای صورت گرفته در دنیای فناوری آشنا شوید. مفاهیم جدیدی در این مجله به شما آموزش داده خواهد شد و می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید. زندگی انسان هوشمند شده و زندگی انسان را وارد نوآوری می‌کند. می‌توانید در این مجله، با تمام این اطلاعات همراه شده و نمایی از جهان تکنولوژی را به صورت هفتگی داشته باشید.

۳ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با UFO ها آشنا شده و به سولات بی پاسخ در مورد آن‌ها بپردازیم. این مجله از ترفندهای گسترده آیفون پرده برداری کرده و می‌توانید با اطلاعاتی پیرامون آدم فضایی‌ها و احتمال وجود آن‌ها نیز همراه شوید. هرکدام از این اطلاعات می‌توانند خواندنی و بسیار جذاب باشند.

مجله-Techlife-News

۱۰ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که در مورد اکران فیلم Black Widow صحبت کرده و اطلاعات خود را در مورد آن مرور کنیم. از میزان موفقیت آن در گیشه صحبت کرده و می‌توانید بیشتر با این شخصیت دنیای ابر قهرمان‌ها آشنا شوید. این شماره به فناوری هوم کیت پرداخته و نحوه کارکرد آن را در خانه‌های هوشمند بررسی می‌کند.

مجله-Techlife-News

۱۷ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با رویداد امی ۲۰۲۱ همراه شده و نامزدهای این مراسم را بررسی کنیم. از شانس‌های قهرمانی صحبت کرده و می‌توانید اطلاعات جذابی در این باره دریافت کنید. این شماره از اپل تی وی نیز اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

مجله-Techlife-News

۲۴ جولای ۲۰۲۱

این شماره شما را با پرتاب فضایی هفته گذشته به ماه آشنا می‌کند که با همراهی جف بزوس و دیگر افراد انجام شده و چشم جهانیان را به خود خیره کرد. با ابعاد این سفر فضایی آشنا شده و می‌توانید تصاویر جذابی را هم در مورد آن مشاهده کنید.

مجله-Techlife-News

۷ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با سگ روبوتیک آشنا شده و از فواید آن در زمینه‌های مختلف اطلاعات جالبی را کسب کنید. علوم مختلفی در ساخت این ربات سگ به کار گرفته‌ شده‌اند و در زمینه‌های پزشکی و محافظتی می‌توان از آن استفاده کرد. در ادامه هم به سراغ پردازنده‌های مبتنی بر سیلیکون خواهیم رفت که با فناوری ۲ نانومتری ساخته می‌شوند.

مجله-TechLife

۱۴ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره با تمرینات ورزشی و تلفیق آن با تکنولوژی همراه شده و از ساعت هوشمند و دیگر ابزارها، برای هدفمند کردن ورزش خود استفاده کنید. می‌توانید با سنسورهای جدید دنیای تکنولوژی همراه شده و در نهایت، با مهم‌ترین اخبار و اطلاعات هفته گذشته فناوری نیز همراه شوید.

مجله-TechLife-News

۲۱ آگوست ۲۰۲۱

این شماره شما را با با آینده صنعت زنبورداری آشنا کرده و می‌توانید اطلاعات جالبی از الهام این تکنولوژی از طبیعت هم دریافت کنید. در ادامه از سیستم‌ عامل‌های اپل صحبت کرده و تحلیلی روی ویژگی‌های ترکیبی آن‌ها نیز خواهیم داشت. از ۳ نکته مهم پیش از خرید ارزهای دیجیتالی هم صحبت کرده و اطلاعات جالبی از وضعیت کنونی ارز رمزها به شما ارائه می‌کنیم.

مجله-TechLife-News

۲۸ آگوست ۲۰۲۱

این شماره شما را با Walmart ها آشنا کرده و سرویس جدید تحویل بار را در کسب و کارهای الکترونیکی خواهیم داشت. این سرویس هنوز در مرحله راه‌اندازی و تست در کشورهای توسعه یافته است و می‌توانیم پیشرفت شگفت‌آوری را در عرصه خریدهای دیجیتالی شاهد باشیم. در ادامه از ربات تسلا گفته و سپس به سراغ کارهای پارت‌تایم خواهیم رفت.

مجله-TechLife-News

۴ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با لپ تاپ‌های هیبریدی آشنا شده و با مشخصات فنی آن‌ها آشنا شوید. هرکدام از آن‌ها برای محیط‌های کاری بسیار مناسب هستند و می‌توانید از قابلیت‌های آن‌ها استفاده کنید. با سرویس آی‌کلود پلاس هم آشنا خواهیم شد و می‌توانید با سیستم آنبورد هم آشنا شوید.

مجله-Techlife-News

۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با اتوماتیک‌کاری کارها در کارخانه‌های مختلف همراه شده و حذف انسان از چرخه کار همراه شده و اطلاعات جالبی در این زمینه کسب کنید. از فناوری‌های مهم در این زمینه رونمایی شده و خواهیم دید که تکنولوژی به چه سمتی پیشرفت کرده است.

مجله-Techlife-News

info

Read the most relevant news of the week about the world of technology and its influence on our lives. New products, Apps, acquisitions in the industry, highlights about the digital world, and everything about your favorite iGadgets and upgrades. Everything you need to keep well informed. A new concept of light, intelligent, innovative reading at your fingertips. A global view of Tech LifeStyle and its influence on our lives.

رمز فایل: www.downloadha.com

تکنولوژی,مجله,دانلود Techlife News,دانلود بهترین مجله تکنولوژی,دانلود رایگان مجله Techlife News,دانلود شماره جدید مجله Techlife News,دانلود مجله Techlife News,دانلود مجله Techlife News شماره جدید,دانلود مجله تکنولوژی,دانلود مجله سینمایی,دانلود مستقیم مجله Techlife News

#دانلود #مجله #Techlife #News #شماره #سپتامبر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply