دانلود مجله The Washington Post Magazine

The Washington Post Magazine – واشنگتن پست

| شماره ۶ ژوئن ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-The-Washington-Post-Magazine

مجله The Washington Post Magazine در آمریکا منتشر شده و با بیشترین تیراژ، توانسته است که در کلان شهر واشنگتن اعتبار بسیار زیادی داشته باشد. این مجله مخاطبین خوبی هم داشته و در ایالت‌های دیگر هم منتشر می‌شود. مقاله‌های خواندنی بسیاری در این مجله منتشر شده و به همین دلیل تا کنون اعتبار خود را حفظ کرده است. این مجله توانسته است که ۶۹ جایزه دریافت کرده و هر سال بعد از نیویورک تایمز، انتشار بالایی را داشته باشد. این مقاله گزارش‌های سیاسی بسیار مشهوری داشته و در همین راستا توانسته است که دفاتر کاری مختلفی نیز داشته باشد.

۲ می ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ شروعی دوباره برای کسب و کارهای مختلف خواهیم پرداخت که در این شماره از روزنامه به صورت مفصل به آن پرداخت شده است. شما می‌توانید تصاویر جذابی هم از فعالین در حوزه هنوز مشاهده کرده و با آموزش‌های آن‌ها همراه شوید.

مجله-The-Washington-Post-Magazine

۱۶ می ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با مدل‌هایی آشنا شوید که در این برهه فعالیت کرده و محبوبیت بالایی کسب کرده‌اند. البته جنس این مدل‌ها متفاوت بوده و بعد از خواندن مجله می‌توانید از دلیل آن باخبر شوید. اتفاقات تلخ ایالت واشنگتن در طول تاریخ بررسی شده و می‌توانید نگاه ویژه‌ای به فرمانداران آن هم داشته باشید.

مجله-The-Washington-Post-Magazine

۲۳ می ۲۰۲۱

این شماره به سراغ پایانی بر صحنه‌های اجتماعی رفته و اتفاقات روی داده در واشنگتن را در صحنه اجتماع بررسی می‌کند. این شماره صفحه آرایی بسیار خوبی داشته و می‌توانید با آن همراه شوید. وقایع تاریخی در این شماره نقش پررنگ‌تری داشته و می‌توانید همراه با اطلاعات آن شوید.

مجله-The-Washington-Post-Magazine

۶ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ ویروس کرونا رفته و وضعیت آن را در ایالت‌های مختلف آمریکا بررسی خواهیم کرد. از مسائل هنری صحبت کرده و بررسی‌های خوبی هم از آینده ویروس کرونا خواهیم داشت. علاقه مندان به مجله واشنگتن پست می‌توانند در این شماره کیفیت بالای صفحات را هم داشته باشند.

مجله-The-Washington-Post-Magazine

info

The Washington Post (also known as the Post[4] and, informally, WaPo) is an American daily newspaper published in Washington, D.C. It is the most-widely circulated newspaper within the Washington metropolitan area, and has a large national audience. Daily broadsheet editions are printed for D.C., Maryland, and Virginia.

The newspaper has won 69 Pulitzer Prizes, the second-most of any publication (after The New York Times). Post journalists have also received 18 Nieman Fellowships and 368 White House News Photographers Association awards. The paper is well known for its political reporting and is one of the few remaining American newspapers to operate foreign bureaus.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود Washington Post,دانلود رایگان مجله Washington Post,دانلود شماره جدید مجله Washington Post,دانلود مجله Washington Post,دانلود مجله Washington Post با لینک مستقیم,دانلود مجله پست,دانلود مجله واشنگتن پست,دانلود مستقیم مجله Washington Post,مجله Washington Post

#دانلود #مجله #Washington #Post #Magazine

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply