دانلود مجله Total Film – اکتبر 2021

Total Film – مجله توتال فیلم

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Total-Film

مجله Total Film با زبان انگلیسی منتشر شده و می‌توانید اطلاعات کامل و جامعی از اخبار سینما و مباحث مربوط به سریال‌های تلویزیونی دریافت کنید. این مجله از سال ۱۹۹۷ به فعالیت خود ادامه می‌دهد و می‌توانید با اخبار روز دنیا همراه شوید. این مجله به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر شده و از جمله بهترین مجلات برای علاقه مندان دنیای سینما است. تصاویر و پوسترهای جذابی در آن وجود داشته و به مصاحبه با بازیگران سرشناس خواهد پرداخت. از فیلم‌های روی پرده اکران صحبت کرده و آمار باکس آفیس را نیز مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در شماره‌های مختلف آن، بتوانید در دنیای هالیوود و سینمای سرتاسر جهان غرق شوید.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که در مورد فیلم Cruella صحبت کرده و صحبتی هم با کست آن داشته باشیم. مباحثی در مورد دیگر فیلم‌های روی پرده اکران هم مطرح خواهد شد و می‌توانید مصاحبه‌های جذابی در این شماره داشته باشید. از روند تولید فیلم Cruella و چالش‌های آن مطالب خواندنی جالبی را خواهید داشت.

مجله-Total-Film

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله توتال فیلم می‌توانید با فیلم The Suicide Squad و بازیگران آن همراه شوید. از شانس موفقیت آن صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که چرا امیدواری زیادی نسبت به آن وجود دارد. از تفاوت آن با نسخه قبلی صحبت کرده و با کارگردان مجموعه هم همراه خواهیم شد.

مجله-Total-Film

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به لوکی و سریال بسیار موفقش خواهد پرداخت. از بازیگر آن صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که چرا این سریال به چنین موفقیتی دست پیدا کرده است. از قهرمان مارول صحبت کرده و نتیجه پایان این فصل را نیز بررسی خواهیم کرد. با بازیگران دیگر هم در این شماره همراه خواهیم شد.

مجله-Total-Film

جولای ۲۰۲۱

این شماره به صورت اختصاصی به فیلم مهم Jungle Cruise با بازی دواین جانسون پرداخته و شانس موفقیت آن را در گیشه بررسی می‌کند. مصاحبه‌های اختصاصی با بازیگران این فیلم خواهیم داشت و عملکرد آن در هفته‌های آتی را نیز پیش بینی خواهیم کرد.

مجله-Total-Film

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ ماجراجویی جدید اسلشر سینما خواهیم پرداخت. Halloween Kills بار دیگر بازگشته است و می‌توانیم بعد از مدت‌ها یک فیلم ترسناک خوب را در سینماها شاهد باشیم. می‌توانید اطلاعات جالبی از فیلم در این شماره کسب کرده و با فیلم‌های ماه آینده همراه شوید.

مجله-Total-Film

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره بازیگران فیلم Dune را در صفحه اصلی خود قرار داده است و می‌توانیم انتظارات خود را از این فیلم مرور کنیم. بازیگران سرشناسی در این انیمیشن وجود دارند که امید به موفقیت آن را بالا می‌برند. در ادامه از ونوم ۲، آکوامن ۲ و حتی فیلم موردانتظار No Time to Die هم صحبت خواهیم کرد. از اولین نگاه خود به Eternals هم صحبت کرده و تحلیلی موشکافانه روی آن خواهیم داشت.

مجله-Total-Film

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به‌صورت کامل با فیلم Eternals آشنا شده و با کست و اطلاعات مختلف آن همراه شوید. اطلاعات مهم سینمایی ماه گذشته هم در آن بررسی شده و مصاحبه‌های جذابی هم با عوامل فیلم‌های مختلف خواهیم داشت. در مورد باکس آفیس چند هفته گذشته هم تحلیل‌های جالبی را ارائه خواهیم داد.

مجله-Total-Film

info

Total Film is a British film magazine published 13 times a year by Future Publishing. The magazine was launched in 1997 and offers cinema, DVD and Blu-ray news, reviews and features. Total Film is available both in print and interactive iPad editions.

رمز فایل: www.downloadha.com

فرهنگ و هنر,مجله,دانلود شماره جدید مجله Total Film,دانلود مجله Total Film,دانلود مجله سینمایی,دانلود مجله فیلم,دانلود مجله نقد فیلم

#دانلود #مجله #Total #Film #اکتبر
دانلود برنامه

Leave a Reply