دانلود مجله World Soccer – ژوئن 2021

World Soccer – مجله ورلد ساکر

| شماره ژوئن ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-World-Soccer

مجله World Soccer به زبان انگلیسی منتشر می‌شود و توسط Kelsey Media تهیه می‌شود. این مجله برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ منتشر شده است و قدیمی‌ترین مجله فوتبال محسوب می‌شود. این مجله از همان زمان به طور مداوم در کشور انگلیس منتشر می‌شود و جذابیت آن‌ها سال‌ها برای طرفداران اثبات شده است. این مجله به‌صورت اختصاصی به ورزش فوتبال پرداخته و هفته‌های مختلف لیگ‌های مختلف اروپایی را بررسی می‌کند. بازیکنان و مربیان مختلف در این مجله مصاحبه‌های جذابی خواهند داشت و می‌توانید لذت بالایی از مطالعه آن‌ها ببرید.

مارس ۲۰۲۱

این شماره از مجله World Soccer به سراغ جام لیبرتادورس رفته و آن را به‌صورت کامل بررسی خواهد کرد. در بخش مصاحبه، سون هیونگ مین از باشگاه تاتنهام را خواهیم داشت که می‌توانید صحبت‌های جالب وی را بخوانید. لیگ قهرمانان اروپا و تحلیل رقابت‌های آن، بخش مهم دیگری است که این شماره به آن پرداخته است. از ۶ انتقال برتر ماه ژانویه ۲۰۲۱ نیز صحبت خواهد شد که بازیکنان حالبی در آن حضور دارند. در نهایت مطالبی در مورد بازیکنانی مانند رونی، لمپارد و تیم ملی آرژانتین را نیز خواهیم داشت.

مجله-World-Soccer

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله جذاب World Soccer، به لیگ‌های اسپانیا و ایتالیا خواهیم پرداخت. زلاتان و سوارز، به عنوان بازیکنانی شناخته می‌شوند که همواره شاید در اوج ناامیدی به داد تیم‌هایشان شتافته‌اند و به عنوان ارکان مهمی برای موفقیت تیم‌هایشان شناخته می‌شوند. آن‌ها در این سن موفقیت‌های بالایی را کسب کرده و حتی تا مرز قهرمانی نیز پیش رفته‌اند. در ادامه به سراغ مسابقات یورو زیر ۲۱ سال رفته و رقابت‌هایشان را بررسی می‌کنیم. واران و فینیکس، دو بازیکنی هستند که در face to face این ماه حضور دارند.

مجله-World-Soccer

می ۲۰۲۱

مجله World Soccer در این ماه به‌صورت اختصاصی به پدیده ماه یعنی فیل فودن بازیکن منچسترسیتی خواهد پرداخت. یورو ۲۰۲۰ بار دیگر زیر ذره‌بین آمده و با نزدیک شدن به موعد برگزاری، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از انتخابات اخیر بارسلونا خواهیم گفت و در نهایت به سراغ تیم‌های ملی چین، پرتغال و جمهوری چک خواهیم رفت.

مجله-World-Soccer

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به صورت کامل به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ پرداخته و آن را بررسی خواهد کرد. می‌توانید تیم‌های حاضر را بررسی کرده و به سراغ ۲۴ تیمی بروید که می‌توانند شانس بالایی در این رقابت‌ها داشته باشند. از ۵۵۲ بازیکنی خواهیم گفت که در این رقابت‌ها می‌توانند بدرخشند.

مجله-World-Soccer

info

World Soccer is an English-language football magazine published by Kelsey Media. The magazine was established in 1960 and is the oldest continually published football magazine in the United Kingdom. It specialises in the international football scene.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

مجله,ورزشی,دانلود رایگان مجله World Soccer,دانلود شماره جدید مجله World Soccer,دانلود مجله World Soccer,دانلود مجله World Soccer 2021,دانلود مجله World Soccer لینک مستقیم,دانلود مجله فوتبال,دانلود مجله ورزشی,دانلود مستقیم مجله World Soccer

#دانلود #مجله #World #Soccer #ژوئن

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply