دانلود مجموعه والپیپر شهر خرداد 1400 با تصاویر عالی از شهرهای سرتاسر جهان

مجموعه والپیپر شهر (Urban wallpapers) – خرداد ماه ۱۴۰۰

| سری پنجم اضافه شد |

دانلود-والپیپر-شهر-خرداد-1400

شهرها روز به روز پیشرفته‌تر می‌شوند و به جمع شهرهای مدرن همراه با برج‌های بلند و زیبا می‌پیوندند. هر شهر نمادی از آن کشور است و می‌توانیم از بین آن‌ها به پایتخت کشورها اشاره کنیم که همواره سنبل اصلی کشورهای مختلف سرتاسر جهان بوده‌اند. در این والپیپرها قصد داریم که نماهای دیدنی و جذابی از بهترین شهرهای اروپایی، آمریکایی، آسیایی و آفریقایی را به نمایش گذاشته و یک سفر کوتاه به آن‌ها داشته باشیم. در این ماه همراه ما بوده و مدام این صفحه را چک کنید تا بتوانید جدیدترین تصاویر از والپیپر شهرها را نظاره کرده و دریافت کنید.

سری اول – ۴ خرداد ماه

سری اول والپیپرهای مخصوص شهرها، شامل عکس‌هایی از اروپا و شهرهای زیبای آن است. شهرهای مدرن هم طبیعت را در دل خود جای داده‌اند و در برخی از تصاویر نیز به سراغ قدیمی‌ترین بافت‌های شهرها یا تصاویری از شهرها در زمان قدیم خواهیم رفت.

والپیپر-شهر

سری دوم – ۹ خرداد ماه

والپیپرهایی که برای شما آماده کرده‌ایم به نقاط زیبای جهان سفر کرده و شات‌های زیبایی از برج‌های بلند و نماد هر شهر به همراه خواهد داشت. از فصول مختلف تصویربرداری شده است و حتی به سراغ آسیای شرقی و اقیانوسیه نیز خواهیم رفت. از ساختمان‌های بلند آمریکا والپیپرهایی زیبایی تهیه شده است و سپس به سراغ ایتالیا و ساختار خاص ساختمان‌های شهر خواهیم رفت.

والپیپر-شهر

سری سوم – ۱۴ خرداد ماه

مجموعه تصاویر شهری را برای شما آماده کرده‌ایم که بیشتر از تایم شب گرفته شده و زیبایی برج‌های سر به فلک کشیده را برای شما به همراه خواهد داشت. این مجموعه تصاویری نیز از شهرهای آسیای شرقی داشته و می‌توانید از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

والپیپر-شهر

سری چهارم – ۲۳ خرداد ماه

این سری از اصتاویر زمینه به نمایش برج‌های بلند در سرتاسر جهان پرداخته و تصاویری هم از بافت‌های قدیمی شهرها نمایش می‌دهد. این بافت‌ها به عنوان نمادی برای هر شناخته شده و نمایش آن‌ها می‌تواند جذابیت خاصی داشته باشد. اگر علاقه‌مند به معماری هستید، یقینا تنظیم این سری روی تصویر زمینه دسکتاپ می‌تواند عالی باشد.

والپیپر-شهر

سری پنجم – ۲۵ خرداد ماه

در این سری از تصاویر زمینه مخصوص شهرها، می‌توانید خیابان‌ها را در نور چراغ‌ها مشاهده کرده و حس لذت خاصی را کسب کنید. این سری شامل پل‌های معلق و بسیاری از ساختمان‌های بلند شهرها است که آمریکا و شهرهای اروپایی در آن نقش بیشتری دارند.

والپیپر-شهر

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

گرافیک,والپیپر,دانلود بهترین والپیپر شهرهای زیبا,دانلود والپیپر با کیفیت از شهر,والپیپر HD از نیویورک,والپیپر شهرهای آمریکا,والپیپر شهرهای زیبا,والپیپر کشورهای جهان,والپیپر لس آنجلس

#دانلود #مجموعه #والپیپر #شهر #خرداد #با #تصاویر #عالی #از #شهرهای #سرتاسر #جهان

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply