دانلود والپیپر جنگل شهریور 1400 با کیفیت عالی و سایز مناسب برای ویندوز 10

مجموعه والپیپر جنگل (Wood landscapes) – شهریور ماه ۱۴۰۰

| سری نهم اضافه شد |

دانلود-والپیپر-جنگل-شهریور-1400

جنگل‌ها همواره به‌عنوان منشا اصلی طبیعت شناخته می‌شوند و جایی هستند که گونه‌های مختلف جانوری در آن زندگی می‌کنند. جنگل‌های وسیع زیادی در کره زمین داریم که حتی از وسعت یک کشور کامل نیز بزرگ‌تر هستند و می‌توانیم به جنگل‌های آمازون اشاره کنیم. متاسفانه وسعت جنگل‌ها سال به سال کمتر می‌شود و به‌دلیل دخالت انسان در اکوسیستم و همچنین گسترش شهرها، سالیانه شاهد سوختن و از بین رفتن میلیون‌ها هکتار از جنگل‌ها هستیم. در این مجموعه قصد داریم که تصاویر زیبایی از جنگل‌های سرتاسر اروپا، آمریکا، آفریقا و دیگر مناطق جهان را برای شما فراهم کنیم. همه‌ی این تصاویر کیفیت بالا و درخشانی دارند و می‌توانید به‌طور مستقیم و دسته‌ای، آن‌ها را روی دسکتاپ کامپیوتر و لپ تاپ خودتان تنظیم کنیم.

سری اول – ۹ شهریور ماه

این سری از تصاویر زمینه شامل عکس‌های جذابی از دل جنگل بوده و سر به فلک کشیدن درختان و نفوذ نور خورشید از بین آن‌ها را مشاهده خواهیم کرد. عکس‌های جذابی از بالای جنگل‌ها و طبیعت وصف ناشدنی جهان را نیز می‌توانید داشته باشید.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری دوم – ۱۳ شهریور ماه

این مجموعه از تصاویر زمینه شامل عکس‌هایی از جنگل‌های بسیار زیبا بوده و از تایم شب و روز می‌توانید آن‌ها را مشاهده کرده و برای والپیپر دسکتاپ خود تنظیم کنید. این تصاویر برای لپ تاپ و کامپیوتر قابل استفاده هستند و در همه سیستم‌عامل‌ها قابل پیاده‌سازی خواهند بود.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری سوم – ۱۵ شهریور ماه

این مجموعه از تصاویر، عمق بسیار خوبی از جنگل را برای شما نشان داده و همچنان نشان می‌دهند که جنگل‌ها همچنان در کره زمین زنده هستند و مایه زندگی و تامین اکسیژن انسان‌ها خواهند بود. تصاویر هنری هم در این سری وجود داشته و عکس‌هایی از جنگل‌های آمازون در آخرین روزهای فصل تابستان خواهیم داشت.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری چهارم – ۱۷ شهریور ماه

در این مجموعه می‌توانید عکس‌های جالبی از جنگل مشاهده کرده و آن‌ها را به عنوان تصویر زمینه طبیعت در دسکتاپ خود تنظیم کنید. کیفیت تصاویر تا حد زیادی بالا بوده و جزئیات زیادی از آن‌ها در مانیتور خود مشاهده کرده و می‌توانید به آرامش برسید.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری پنجم – ۱۹ شهریور ماه

این سری از تصاویر زمینه به عکس‌هایی از جنگل‌های زیبا پرداخته و آن‌ها را در فصول مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد. در هر فصل، درختان بار برگ‌های کم و زیادی دارند، اما از زیبایی آن‌ها چیزی کم نمی‌کند. سرسبزی و منقش شدن آن‌ها به رنگ‌های دیگر نیز بسیار جذاب است.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری ششم – ۲۱ شهریور ماه

در این مجموعه از تصاویر زمینه می‌توانید عکس‌های جالبی از طبیعت و جنگل‌های بسیار زیبا را مخصوصا در فصل تابستان مشاهده کنید که زیبایی و سرسبزی آن در هر جای جهان به اوج خود می‌رسد. درخت‌ها در این فصل پربار هستند و عکس‌برداری از آن بسیار زیبا جلوه می‌کند.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری هفتم – ۲۳ شهریور ماه

این مجموعه شامل عکس‌های زیبایی از جنگل در تایم‌های مختلف شبانه روز است و مخصوصا می‌توانید تصاویری از فصل بهار و تابستان را مشاهده کنید که درختان در وضعیت خودشان قرار دارند و سرسبز و پربار می‌توانند دسکتاپ شما را مزیت کنند.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری هشتم – ۲۵ شهریور ماه

درا ین شماره می‌توانید با تصاویر جذابی از درختان در فصول مختلف آشنا شوید. تصاویر زیبایی از فصل زمستان هم خواهیم داشت که برف‌های جذابی روی درختان نشسته و فضا را برای تنظیم این تصاویر روی والپیپر بسیار جذاب خواهند کرد. این تصاویر جزئیات بسیار بالایی هم دارند.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

سری نهم – ۲۷ شهریور ماه

تصاویری که برای شما آماده کرده‌ایم، طبیعت زیبای جنگل‌های باقی مانده در جهان را به نمایش می‌گذارد. تصاویر رنگ سبز بیشتری را به دسکتاپ اضافه کرده و شامل تخته سنگ‌ها و مسیرهای جذاب جنگلی هستند که می‌توانند آن‌ها را در دسکتاپ لپ تاپ و کامپیوتر خود مشاهده کنید.

والپیپر-جنگل-شهریور-1400

رمز فایل: www.downloadha.com

گرافیک,والپیپر,دانلود والپیپر جنگل,دانلود والپیپر جنگل 2021,دانلود والپیپر جنگل با کیفیت HD,دانلود والپیپر جنگل برای ویندوز 10,دانلود والپیپر طبیعت جنگل

#دانلود #والپیپر #جنگل #شهریور #با #کیفیت #عالی #سایز #مناسب #برای #ویندوز
دانلود برنامه

Leave a Reply