دانلود والپیپر کوهستان شهریور 1400 با کیفیت عالی و سایز مناسب برای ویندوز 10

مجموعه والپیپر عریض از کوهستان (Landscapes Mountains) – شهریور ماه ۱۴۰۰

| سری چهارم اضافه شد |

دانلود-والپیپر-کوهستان-شهریور-1400

مجموعه زیبایی از والپیپرهای کوهستان را می توانید به صورت زیبا و با کیفیت دریافت کرده و به عنوان والپیپر دسکتاپ و لپ تاپ مورد استفاده قرار دهید. این تصاویر کاملا جدید بوده و شما را با عناصر زیبای طبیعت و کوهستان های برف خیز و دیدنی آشنا خواهد کرد که دیدنشان خالی از لطف نخواهد بود. کوهستان منظر جذابی از طبیعت بوده است و علاقه مندان زیادی اوقات فراغت خود را در دامنه‌ آن‌ها سپری می‌کنند. شما هم می‌توانید با این سری همراه شده و از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

سری اول – ۹ شهریور ماه

تصاویری که برای شما آماده کرده‌ایم، تلفیق جالبی از عظمت کوه و طبیعت است و می‌توانید آن‌ها را در دسکتاپ خود ذخیره کرده و از تماشای آن‌ها لذت ببرید. دامنه‌ها و پایه کوه سرسبز و پوشیده از مراتع را نیز خواهیم داشت که دیدن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

والپیپر-کوهستان-شهریور-1400

سری دوم – ۱۳ شهریور ماه

این مجموعه از تصاویر زمینه شامل عکس‌های زیبایی از طبیعت کوهستان در نقاط مختلف جهان بوده و از تایم‌های مختلف شبانه روز نیز آماده شده است. کوهستان همیشه نمادی برای زیبایی بوده است و طبیعت را به بهترین شکل ممکن می‌تواند به تصویر بکشد.

والپیپر-کوهستان-شهریور-1400

سری سوم – ۱۵ شهریور ماه

در این مجموعه از تصاویر زمینه می‌توانید عکس‌های جالبی از کوهستان‌هایی را مشاهده کنید که ابرهایی از دامنه آن‌ها عبور کرده و سرپوشیده از برف، صحنه‌های زیبایی را ایجاد می‌کنند. این تصاویر را می‌توانید به‌صورت دسته‌ای تنظیم کرده و از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

والپیپر-کوهستان-شهریور-1400

سری چهارم – ۱۷ شهریور ماه

در این سری از تصاویر زمینه می‌توانید عکس‌های جالبی از نوک قله کوه‌ها مشاهده کرده و پس زمینه جالبی از طبیعت را داشته باشید. طبیعت زنده و پویا را می‌توانید در کوهستان‌ها جستجو کنید. کوه‌ها نماد استواری طبیعت هستند و در هر فصل زیبایی خاص خودشان را دارند.

والپیپر-کوهستان-شهریور-1400

رمز فایل: www.downloadha.com

گرافیک,والپیپر,دانلود بهترین والپیپر طبیعت,دانلود والپیپر طبیعت کوهستان,دانلود والپیپر کوه,دانلود والپیپر کوهستان,دانلود والپیپر کوهستان برای ویندوز 10

#دانلود #والپیپر #کوهستان #شهریور #با #کیفیت #عالی #سایز #مناسب #برای #ویندوز

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply