دانلود وردپرس WordPress 5.8.1 سیستم مدیریت محتوا + نسخه فارسی

دانلود WordPress.com for Desktop 4.0.0 - نرم افزار وردپرس دسکتاپ برای ویندوز

دانلود وردپرس WordPress

قدرتمند ترین سیستم مدیریت محتوا + نسخه فارسی

 

وردپرس WordPress 5.8.1 یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند است که برای ساخت و مدیریت سایت طراحی شده است و دارای امکانات بسیار زیادی است که در ادامه این امکانات را به شما معرفی می کنیم. وردپرس نرم افزار تحت وب فارسی است که شما میتوانید با آن به سادگی سایت خود را راه اندازی کنید و بر روی آن نظارت داشته باشید. این سیستم مدیریت محتوا قدرتمند به وسیله اشخاص خاصی طراحی شده است و روزانه برای آن افزونه، پوسته و… منتشر می شود که شما به راحتی میتوانید این افزونه یا پوسته ها را به سایت خود اضافه کنید. شخصی که وردپرس را راه اندازی کرد کسی نیست جز مت مولوگ که برای پیشرفت اینده و توسعه فضای مجازی این سیستم مدیریت محتوا را راه اندازی کرد.

از ویژگی های WordPress میتوان به ساخت سایت در چند دقیقه، مدیریت حرفه ای سایت، نظارت بر عملکرد کاربران، تایید نظرات کاربران، امکان تغییر پوسته یا افزونه های سایت، امکان راه اندازی فروشگاه روی سایت، امکان ساخت فرم تماس و… اشاره کرد که اینها فقط تعداد اندکی از ویژگی های این سیستم مدیریت محتوا است. وردپرس از همان اول رقیب سر سخت جوملا بوده است و هنوز هم با هم رقابت می کنند ولی از هر لحاظ وردپرس از جوملا بهتر است و کار با آن راحت تر است پس به شما پیشنهاد می کنیم اگر میخواهید سایتی یا وبلاگی درست کنید از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده کنید. هم اکنون میتوانید نسخه جدید و اخرین ورژن وردپرس فارسی را با لینک مستقیم از یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

برخی از ویژگی های سیستم مدیریت محتوا وردپرس :

– ساخت و پیاده سازی سایت در چند دقیقه

– مدیریت حرفه ای سایت

– نظارت بر عملکرد کاربران

– تایید نظرات کاربران

– امکان تغییر پوسته و افزونه های سایت

– امکان راه اندازی فروشگاه بر روی سایت

– امکان ساخت فرم تماس

– و …

 

(برای مشاهده در ابعاد اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

dashboard

 

 

توجه:

–     برای فارسی کردن آخرین نسخه وردپرس انگلیسی، بهترین کار انتخاب زبان فارسی در هنگام نصب وردپرس و نصب افزونه وردپرس پارسی می باشد و نیازی به دانلود وردپرس فارسی جدا نیست.

 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

ابزار وبمستر,طراحی وب,نرم افزار کاربردی,wordpress,دانلود WordPress,دانلود wordpress جدید,دانلود wordpress فارسی,دانلود wordpress فارسی جدید,دانلود برنامه wordpress,دانلود برنامه wordpress فارسی,دانلود برنامه وردپرس,دانلود جدیدترین وردپرس فارسی,دانلود سیستم مدیریت محتوا,دانلود نرم افزار ساخت سایت,دانلود نرم افزار وردپرس,دانلود نرم افزار وردپرس فارسی,دانلود وردپرس,دانلود وردپرس جدید,دانلود وردپرس فارسی,دانلود وردپرس فارسی جدید,دانلود وردپرس نسخه انگلیسی,دانلود وردپرس نسخه جدید,دانلود وردپرس نسخه فارسی,دانلود ورژن جدید WordPress,نسخه جدید وردپرس,نسخه جدید وردپرس انگلیسی,نسخه جدید وردپرس فارسی,وردپرس

#دانلود #وردپرس #WordPress #سیستم #مدیریت #محتوا #نسخه #فارسی
دانلود برنامه

Leave a Reply