دانلود کلیپ هالند | بهترین مهارت‌ها و گل‌های ارلینگ هالند با بهترین کیفیت

دانلود همه کلیپ‌های ارلینگ – Erling Haaland

| کلیپ تمام گل‌های هالند در فصل ۲۰۲۰-۲۱ اضافه شد |

کلیپ-هالند

ارلینگ براوت هالند فوتبالیست اهل نروژ است که در باشگاه بورسیا دورتموند بازی کرده و به عنوان پدیده این روزهای دنیای فوتبال شناخته شده است. این بازیکن عملکرد بسیار خوبی در طی فصل‌های گذشته داشته است و حتی گل‌های زیبا و تاثیرگذاری هم در لیگ قهرمانان برای دورتمند داشته است. او در کنار جیدو سانچو به عنوان زوج حمله وحشتناک بوندسلیگا شناخته شده و امیدوار است که در آینده به تیم‌های مطرح‌تر اروپایی هم ترنسفر شود. او یکی از گلزنان پر کار دنیای فوتبال است و سرعت وی در جهان شناخته شده است. طرفداران به او لقب نابودگر داده‌اند و می‌توانیم در آینده خبرهای بسیار بیشتری از او بشنویم. ارلینگ هالند سرسعت بسیار بالایی به عنوان یک ورزشکار دارد و قدرت وی هم در زمین فوتبال اثبات شده است.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۱: مهارت‌ها و گل‌های پدیده دنبال فوتبال ارلینگ هالند

مدت زمان: ۶ دقیقه و ۵۴ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱.۳ میلیون بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم به بهترین گل‌ها و مهارت‌های هالند در دنیای فوتبال پرداخته و جادوی وی را به شما اثبات می‌کند. مهارت‌های وی انکار نشدنی است و می‌توانید نمایش جذاب وی را در لباس زرد رنگ دورتمند در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا مشاهده کنید.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۲: تمام گل‌های هالند در فصل ۲۰۲۰-۲۱

مدت زمان: ۵ دقیقه و ۵۶ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱۶۱ هزار بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم، به نمایش جذابی از مهارت‌های هالند پرداخته و تمامی گل‌های وی را در فصل گذشته نمایش می‌دهد. دورتموند بازهم در این فصل به قهرمانی نرسید، اما هالند همچنان درخشان بوده است و در لیگ قهرمانان، مدت‌ها به عنوان بهترین گلزن شناخته می‌شده است.

info

Erling Braut Haaland is a Norwegian professional footballer who plays as a striker for Bundesliga club Borussia Dortmund and the Norway national team. A prolific goalscorer, Haaland is recognised for his pace, athleticism and strength, earning him the nickname, ‘The Terminator’ by many of his admirers.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

تصویری,کلیپ های ورزشی,مالتی مدیا,دانلود کلیپ بهترین گل های هالند,دانلود کلیپ دریبل های هالند,دانلود کلیپ گل های هالند,دانلود کلیپ هالند,دانلود کلیپ هالند HD,کلیپ بازی هالند,کلیپ بهترین گل های هالند,کلیپ گل های هالند در 2021

#دانلود #کلیپ #هالند #بهترین #مهارتها #گلهای #ارلینگ #هالند #با #بهترین #کیفیت

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply