دانلود Diamond Digger Saga v2.110.0

بازی Diamond Digger Saga توسط استودیو بازی سازی King در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک کژوال می باشد که توانسته با ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در بازی Diamond Digger Saga ماجراجویی های مختلفی در سرزمین های الماس دیل، فیروزه ای مرینگ و فراتر از آن در انتظار شما هستند.

Diggy نقشه ی گنجینه ای پیدا می کند که جستجوهای زیرزمینی خود را برای جواهرات آغاز می کند. از بین بردن یک مسیر با از بین بردن یک گروه از ۳ یا بیشتر الماس ها امکان پذیر است. شروع کنید و کرم های خاکی و الماس های را از خاک بیرون بکشید. در این بازی به تنهایی و یا با دوستان بازی کنید تا ببینید که چه کسی می تواند بالاترین امتیاز را بدست آورد. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Diamond Digger Saga v2.111.2 Apk + Mod

کاور-بازی-diamond-digger-saga

info

Join Diggy as you dig through diamonds and unearth special treasures. Epic adventures await you in the lands of Diamond Dale, Turquoise Meringue and beyond.
WHAT’S NEW
You know the score, a new update brings new levels!
Join Diggy as you dig through diamonds and unearth special treasures in 15 NEW LEVELS. Epic adventures await!
Be sure to update to the latest version for all the new content!

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

بازی اندروید,کژوال,موبایل,اسکرین شات بازی Diamond Digger Saga,بازی Diamond Digger Saga,دانلود بازی Diamond Digger Saga,نسخه جدید بازی Diamond Digger Saga,نسخه مود شده بازی Diamond Digger Saga

#دانلود #Diamond #Digger #Saga #v21100

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply