دانلود Dig Out v2.25.0 – بازی پازلی حفاری در معدن برای اندروید

بازی Dig Out توسط استودیو بازی سازی ZiMAD در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک فکری و معمایی می باشد که توانسته با ۵ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما در نقش یک کارگر معدن هستید که باید زمین را حفر کرده و برای جستجوی گنج به اعماق آن برود. هدف شما از این حفاری در عمق زمین، جستجو و یافتن سنگ های قیمتی و جواهرات و گنج های پنهان است.

در این راه لازم است که از تله ها و بمب و سلاح های موجود کمک بگیرید و به آنها دست یابید و به یکی از ماهرترین یابندگان گنج تبدیل شوید. نکته‌ی جالب در این بازی بی پایان بودن نقشه‌ های بازی است. با شروع هر مرحله، نقشه‌ی بازی به‌ صورت رندوم ساخته می‌شود که این موضوع باعث می‌شود که با مراحل بی‌ پایان و غیر تکراری مواجه شوید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۴ و بالاتر نیاز دارید.

Dig Out v2.25.0 Apk + Mod

بازی-dig-out-اندروید

info

Become a diamond miner and dig down as deep as possible. Step into the dungeon of one pixel maze to start your own hunt for treasure chests! Imagine you have a limited amount of lives and the drill is broken… What would you do? Will you be able to beat your friend’s score?

WHAT’S NEW
Greetings, treasure hunters! Enjoy another new update! Play the game and be the first to explore it all!
NEW EVENTS:
— Don’t miss out on Black Friday in Dig Out!
— 2 new modes in the Jackpot event: Iron and Crystals
NEW CHAPTER! Discover Grandma Chatta’s dangerous secret!
— Sheep have gotten a little stronger! Now it will be easier to rescue them from the dungeon.
3 NEW KINGS

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

بازی اندروید,فکری و معمایی,موبایل,بازی Dig Out,بازی حفاری در معدن برای اندروید,بازی فکری برای اندروید,دانلود بازی Dig Out,نسخه جدید بازی Dig Out,نسخه مود شده بازی Dig Out

#دانلود #Dig #v2250 #بازی #پازلی #حفاری #در #معدن #برای #اندروید

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply