دانلود Diggys Adventure v1.5.513 – بازی ماجراجویی دیگی برای اندروید

بازی Diggys Adventure توسط استودیو بازی سازی Pixel Federation در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توانسته با بیش از ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در بازی Diggys Adventure معادن را حفاری کنید و با به دست آوردن اشیای مختلف، وسایل جدید و کارآمد حفاری معادن را بسازید و به بزرگترین ماجراجو تبدیل شوید. در مکانهای مختلف به دنبال گنج بگردید و بیش از ۱۰۰۰ پازل و معما را حل کنید. از ۵۰۰ تونل پر پیچ و خم عبور کنید و با ۱۰۰ کاراکتر مختلف روبرو شوید و مراحل بازی را پشت سر گذارید. شما با حل هر پازل و ماجراجویی میتوانید جوایز ویژه ای به دست آورید. شما برای اجرا این بازی به اینترنت و اندروید ۵٫۰ و بالاتر نیاز دارید.

Diggys Adventure v1.5.513 Apk

بازی-diggys-adventure-اندروید

info

Search for hidden treasures, solve puzzles, fulfil godly quests and reveal the greatest mysteries of the past in Diggy’s Adventure.

WHAT’S NEW
Once again, we’ve been working hard behind the scenes to improve the game for you!

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اندروید,ماجراجویی,موبایل,بازی Diggy’s Adventure,دانلود بازی Diggy’s Adventure,دانلود بازی ماجراجویی برای اندروید,نسخه جدید بازی Diggy’s Adventure,نسخه مود شده ازی Diggy’s Adventure

#دانلود #Diggys #Adventure #v15513 #بازی #ماجراجویی #دیگی #برای #اندروید

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply