دانلود DS CATIA P3 V5-6R2018 SP6 x64

دانلود DS CATIA P3 V5-6R2018 SP6 x64 - نرم افزار کتیا؛ طراحی صنعتی

 

دانلود DS CATIA

| نرم افزار کتیا؛ طراحی صنعتی |

 

DS CATIA P3 V5-6R2018 SP6 x64 کتیا (مخفف Computer Aided Three-dimensional Interactive Application) یکی از مشهوترین ابزارها در زمینه طراحی، مهندسی، تحلیل و ساخت و تولید به کمک رایانه (CAD/CAM/CAE) است که از سوی شرکت فرانسوی Dassault Systemes ا به اختصار DS منتشر شده است. نرم افزار کتیا، ضمن برخورداری از محیط‌های مدل‌سازی، سطوح، ماشین‌کاری، تحلیل امان محدود و تحلیل مکانیزم‌ها، به عنوان یک ابزار جامع طراحی، تحلیل و تولید شناخته می‌شود. یکپارچگی محیط‌های کتیا، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوان تمام مراحل طراحی تا ساخت را به صورت یک‌جا به انجام رساند و این امر منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری می‌شود.

این نرم افزار یکی از قوی‌ترین ابزارهای موجود در زمینه CAD/CAM است که مهندسین رشته مکانیک به خوبی با آشنایی دارند. از این ابزار به منظور طراحی، مدل‌سازی و ماشین‌کاری در حوزه صنعت و مهندسی استفاده می‌شود و این روزها بسیاری افراد در زمینه کار با آن فعالیت دارند. در میان نرم افزارهای مکانیکی، کتیا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این محصول نرم افزاری، پا را فراتر از مراحل طراحی، تحلیل و ساخت گذاشته و با فراهم‌سازی یک محیط یکپارچه، کلیه راهکارهای نرم افزاری مدیریت چرخه تولید محصول، طراحی ایده اولیه تا مرحله ساخت آن را پوشش می‌دهد. به عبارت دیگر، کتیا نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی، ساخت و تولید است که قدرت کامل کنترل و مدیریت فرآیند تولید محصول را در خود جای داده و دانش‌آموختگان رشته طراحی و تولید در حوزه صنعت به خوبی می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند گردند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار DS CATIA را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار DS CATIA :

– دارا بودن رابط گرافیکی قدرتمند و حرفه‌ای

– امکان طراحی و مونتاژ‌ انواع قطعات، سطوح، سازه‌ها و …

– امکان شبیه‌سازی ورق‌کاری

– دارا بودن محیط مستقل تحلیل المان محدود

– امکان قالب‌سازی و ماشین‌کاری

– دارا بودن محیط‌هایی یکپارچه در زمینه طراحی و مدیریت تولید محصول

– امکان مشاهده تغییرات آنی در هنگام افزودن مشخصه‌های جدید

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

DS CATIA.cover1  300x161 - دانلود DS CATIA P3 V5-6R2018 SP6 x64 - نرم افزار کتیا؛ طراحی صنعتی DS CATIA.cover2  300x160 - دانلود DS CATIA P3 V5-6R2018 SP6 x64 - نرم افزار کتیا؛ طراحی صنعتی

 

پاسخگوی مشکلات شما

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری کامپیوتر و موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید:

شماره تماس از سراسر کشور —- (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)
(در صورت اشکال در شماره 909 اینجا کلیک کنید)

تبليغات

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

مهندسی,نرم افزار کاربردی,DS CATIA,دانلود DS CATIA,دانلود DS CATIA با لینک مستقیم,دانلود DS CATIA برای ویندوز 10,دانلود DS CATIA جدید,دانلود آخرین ورژن DS CATIA,دانلود برنامه DS CATIA,دانلود نرم افزار DS CATIA,دانلود نسخه جدید DS CATIA

#دانلود #CATIA #V56R2018 #SP6 #x64

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply