دانلود Geltbox Money 4.1.0.7 – نرم افزار مدیریت امور مالی |‌ یاس دانلود

دانلود Geltbox Money 4.1.0.7 - نرم افزار مدیریت امور مالی

 

دانلود Geltbox Money

| نرم افزار مدیریت امور مالی |

 

Geltbox Money 4.1.0.7 نام یک ابزار جدید و قدرتمند در زمینه مدیریت و رهگیری روند سرمایه‌ها، خرج و مخارج و به طور کلی امور مالی است تا با استفاده از آن بتوانید برای آینده خود تصمیمات مالی بهتری را بگیرید. همانطور که می‌دانیم، مدیریت کردن امور مالی و سازماندهی دخل و مخارج کسب و کار و همینطور زندگی شخصی بدون دسترسی به یک دستیار هوشمند امری سخت و دشوار است. اگر که می‌خواهید امور مالی مختلف خود نظیر اقساط وام‌ها، مخارج ماهانه و … را در یک نرم افزار حرفه‌ای مدیریت کنید، در این مطلب با معرفی یکی از بهترین ابزارها در این زمینه به خدمت شما عزیزان آمده‌ایم.

این نرم افزار در واقع ابزاری است که شما را قادر می‌سازد تا بتوانید تمامی حساب‌های مالی را از یک مکان مدیریت کنید و یک نمای واضح‌تر از آن‌چه در طول زمان بر سر مسئله مالی شما در جریان است را ببینید. این برنامه مجهز به یک محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند است که با استفاده از آن شما می‌توانید به قابلیت‌های مورد نظر خود برای مدیریت هرچه بهتر امورات مالی استفاده کنید؛ از جمله این‌ها می‌توان به خلاصه‌ای از بودجه موجود، گردش مالی، درآمدها و هزینه‌ها اشاره کرد. کاربر می‌تواند تا هر تعداد حساب مالی که دارد را در این بنامه تعریف و برای آن لیبل‌هایی مشخص را معین نماید. در ادامه می‌توانید کلیه تراکنش‌های مختلف را به صورت دستی اضافه کنید و جزئیات آن را در طول زمان در قالب گزارش ببینید. هم اکنون می توانید نرم افزار Geltbox Money را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Geltbox Money :

– امکان تعریف و مدیریت کلیه حساب‌های مالی

– امکان رمزگذاری بر روی نرم افزار به منظور جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات مالی شما

– امکان مدیریت هرچه بهتر امورات مالی

– قابلیت ارائه گزارشات دقیق و جامع از صورت‌حساب‌های مالی در طی دوره‌های مختلف

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Geltbox Money.cover1  300x209 - دانلود Geltbox Money 4.1.0.7 - نرم افزار مدیریت امور مالی Geltbox Money.cover2  300x194 - دانلود Geltbox Money 4.1.0.7 - نرم افزار مدیریت امور مالی

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نرم افزار اداری,نرم افزار کاربردی,Geltbox Money,دانلود Geltbox Money,دانلود Geltbox Money با لینک مستقیم,دانلود Geltbox Money برای ویندوز 10,دانلود Geltbox Money جدید,دانلود آخرین ورژن Geltbox Money,دانلود برنامه Geltbox Money,دانلود نرم افزار Geltbox Money,دانلود نسخه جدید Geltbox Money

#دانلود #Geltbox #Money #نرم #افزار #مدیریت #امور #مالی #یاس #دانلود

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply