دانلود Google Play Store 27.0.15

Google Play Store گوگل پلی استور فروشگاه اپلیکیشن و بازی های اندروید می باشد که توسط اندروید و به طور رسمی ارائه می شود. با دانلود Google Play Store تمامی امکانات و برنامه ها در اختیار شما خواهد بود. در این فروشگاه افراد می توانند به صورت رسمی و بدون مشکل بازی های رایگان را دریافت کرده و با پرداخت بازی های پولی اندروید را نیز برای خود داشته باشند. این برنامه می تواند تمامی برنامه های شرکت گوگل را برای کاربران فراهم کرده و امکان دانلود آسان و بسیار ایمن را برای آنها فراهم نماید.

دانلود Google Play Store می تواند امکانات گسترده ای را در زمینه یافتن برنامه های دلخواه و همچنین مشابه در اختیار شما گذاشته و باعث تسریع در یافتن برنامه ها شود. برنامه های رسمی اندروید توسط این سرویس ارائه شده و امکان پرداخت های درون برنامه ای و خرید برنامه ها نیز براحتی توسط برنامه می تواند تامین شود.

دانلود-Google-Play-Store

نرم افزار Google Play Store می تواند با رابط کاربری عالی خودش معرفی جامعی نیز از برنامه ها داشته باشد و کاربران را برای انتخاب درست تر راهنمایی نماید. برنامه ها دارای امکانات بسیاری می باشند که همگی در اینجا ذکر شده و همچنین امکان نمره دهی و کامنت دهی برای کاربران نیز فراهم می شود تا میزان فروش و رضایت کاربران نیز از برنامه ها به طور کلی در اختیار افراد قرار گیرد.

همه این موارد باعث می شود تا با یک مرجعی روبرو باشیم که کاربران برای دریافت برنامه های خودشان می توانند از ان استفاده نمایند. گوگل پلی استور با داشتن ۴۵۰ هزار برنامه، میلیون ها اهنگ  و موسیقی و کتاب و همچنین هزاران فیلم منبع مناسبی برای دارندگان اندروید می باشد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

info

Google Play (previously Android Market) is a digital distribution service operated and developed by Google. It serves as the official app store for the Android operating system, allowing users to browse and download applications developed with the Android software development kit (SDK) and published through Google. Google Play also serves as a digital media store, offering music, magazines, books, movies, and television programs. It previously offered Google hardware devices for purchase until the introduction of a separate online hardware retailer, Google Store, on March 11, 2015.

رمز فایل: www.downloadha.com

اینترنت,کاربردی,موبایل,نرم افزار اندروید,نرم افزار موبایل,اپ Google Play Store,دانلود Google Play Store,دانلود اپ گوگل,دانلود اپ گوگل پلی استور,دانلود گوگل پلی,دانلود مستقیم Google Play Store,دانلود نرم افزار گوگل پلی استور

#دانلود #Google #Play #Store

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply