دانلود Native Instruments Massive X v1.3.3 نسخه ویندوز و مک

به روز رسانی :

1400/06/27 نسخه Native Instruments Massive X v1.3.3 اضافه شد.

Native Instruments Massive X

بهترین نرم افزار ویرایش و ترکیب صدا و تولید مدل ها و نسل های تازه ای از موسیقی است که به تعریف صدای ژانرهای مدرن مانند dubsteps و EDM کمک کرده است. به کمک رابط کاربری و پتانسیل و 170 مسیر خواندن فایل های صوتی که در Native Instruments Massive X قرار دارد این نرم افزار را در لیست قدرتمند ترین ابزار های ویرایش صوتی قرار میدهد. وشما میتوانید بوسیله این ابزارهر آنچه را که در ذهن خود دارید را قابل فهم کنید و به سرعت مسیرهای پیچیده ای را برای زنده نگه داشتن ایده های خود ایجاد کرده و به این فکر کنید که آینده چگونه به نظر می رسد. بوسیله Native Instruments Massive X میتوانید هر فایلی را وارد نرم افزار کرده و خروجی آن را مشاهده کنید. راه اندازی گرافیکی نیز به شما امکان می دهد تا قسمت هایی از Native Instruments Massive X را تنظیم کنید ، به این معنی که می توانید به هر شکلی که دوست دارید تغییرات صدا را مشاهده کرده و بازخورد بگیرید و فایل صوتی تکمیل شده را برای هرکسی که میخاهید ارسال کنید. همچنین می توانید مسیرهای مدل سازی شده را به عنوان منبع صوتی استفاده کرده تا بتوانید تجربه کاری بهتری از Native Instruments Massive X بدست آورید. الگوهای دقیق مدل سازی شده را ترسیم کرده و آنها را به پارامترهای پیچیده تکامل یافته یا تغییرات کنترل شده در فایل صوتی خود اختصاص دهید. سپس می توانید بوسیله کنترل از راه دور برای فعال کردن آنها بر روی صفحه کلید استفاده کنید ، به این معنی که ماژول های قابل پخش و تنوع بی نظیری از ابزاری های صوتی را در آن واحد در اختیار دارید. این ابزار ها که برای هنرمندان و طراحان صدا طراحی شده است به آنها کمک میکند تا از طیف عظیمی از منابع به هر طریقی که دوست دارند استفاده کنند.

  • Overview of Native Instruments Massive X Features
  • Virtual-analog architecture for colossal sound
  • Equally flexible in the studio or on stage
  • Comprehensive library with 1,300 huge presets
  • Fast, direct control – automatically mapped to the eight macro knobs on all KOMPLETE KONTROL S-SERIES keyboards, and all MASCHINE hardware.
  • Based on a unique Wave Scanning algorithm, implemented in three parallel oscillator modules.
  • Comes with 85 specially designed wavetables, each one with a unique combination of waveforms and particular sonic characteristics.
لینک دانلود

کلمات کلیدی

پلاگین ها,مالتی‌مدیا,میکسر صوت و تصویر,نرم افزار,ویرایش صوت و تصویر,دانلود نرم افزار Native Instruments Massive X,نرم افزار ویرایش صدا,نرم افزار ویرایش صدا برای مک

#دانلود #Native #Instruments #Massive #v133 #نسخه #ویندوز #مک
دانلود برنامه

Leave a Reply