دانلود Parted Magic 2021.09.15 – دیسک بوتیبل پارتیشن بندی |‌ یاس دانلود

دانلود Parted Magic 2019.03.17 - دیسک بوتیبل پارتیشن بندی

 

دانلود Parted Magic

| نرم افزار مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک |

 

Parted Magic 2021.09.15 نام نرم افزاری حرفه ای جهت مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک با پشتیبانی از حالت دیسک زنده پارتیشن بندی است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که بر روی پارتیشن های دیسک سخت خود عملیات مختلفی را انجام دهید ؛ Parted Magic یک پارتیشن منیجر بر مبنای Linux است که با LiveCD و یا فلش دیسک های زنده نیز کار میکند. به کمک این نرم افزار شما می توانید فضای یک پارتیشن یا درایو خود را افزایش دهید ، پارتیشن های خود را تکه تکه کنید ، درایوهای اضافی را حذف کنید و… این نرم افزار به طور کامل از فرمت های پارتیشن مختلف از قبیل EXT2, EXT3, EXT4, FAT16, FAT32, HFS, HFS+, JFS, Linux-Swap, NTFS, Reiserfs, Reiser4, XFS پشتیبانی کامل می کند.

هارد دیسک کامپیوتر یکی از مهم ترین سخت افزارهایی است که کاربر روزانه با آن به مقدار بسیاری سر و کار دارد. همین که کامپیوتر شما روشن می شود بدین معناست که سیستم عامل (ویندوز ف لینوکس و…) در حال بارگذاری از روی هارد دیسک می باشد. تمامی نرم افزارهای نصب شده ، بازی ها ، موزیک ها و فیلم هایی که در کامپیوتر نگهداری می کنید در این بخش ذخیره شده اند. بدین ترتیب نیاز به ابزاری که بتواند درایوها و یا پارتیشن های هارد دیسک را مدیریت و یا پیکربندی کند به عنوان امری مهم به شمار می رود. Parted Magic به عنوان یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک می باشد ،  هم اکنون می توانید نرم افزار Parted Magic را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Parted Magic :

– امکان فرمت هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال

– امکان Move, Copy, Delete, Create, Extend و… برای هر یک از درایوها

– امکان تهیه بک آپ کامل از هارد درایو

– امکان تشخیص مشکلات هارد دیسک

– امکان بررسی برای وجود بد سکتورها

– امکان تهیه بنچمارک از کامپیوتر

– امکان حذف کامل دیتاهای ذخیره شده در هارد دیسک بدون امکان ریکاوری

– امکان بوت از طریق CD / USB

– پشتیبانی از ارتباطات شبکه ای

 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

دیسک بوت,مدیریت فایل,نرم افزار کاربردی,Parted Magic,پارتیشن بنده از صفحه بوت,پارتیشن بندی با دیسک زنده,پارتیشن بندی بوتیبل,پارتیشن بندی لایو دیسک,دانلود Parted Magic,دانلود Parted Magic برای ویندوز 10,دانلود Parted Magic برای ویندوز 7,دانلود Parted Magic برای ویندوز 8,دانلود Parted Magic جدید,دانلود آخرین نسخه Parted Magic,دانلود برنامه Parted Magic,دانلود نرم افزار Parted Magic,دانلود نسخه جدید Parted Magic,سی دی بوتیبل پارتیشن بندی,فایل ISO پارتیشن بندی,نرم افزار پارتیشن بندی,نرم افزار پارتیشن بندی بوتیبل

#دانلود #Parted #Magic #دیسک #بوتیبل #پارتیشن #بندی #یاس #دانلود

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply