دانلود Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings

Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings

یک بانک صدای بسیار با کیفیت و ارزشمند از سازهای ذهی مانند گیتار و ویولن است که به صورت اختصاصی برای ساخت موسیقی کلاسیک و موسیقی مجلسی طراحی شده است. موسیقی مجلسی در واقع زیرشاخه ای از موسیقی کلاسیک می باشد که بر خلاف موسیقی تالارهای بزرگ و کلیساها برای اجرا در اتاق ها و سالن های کوچک ساخته می شود. شرکت Spitfire Audio یکی از شرکت های پیشگام در عرصه تولید وی اس تی و ملزومات آهنگسازی است که در زمینه سازهای زهی بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و محصولات بی رقیبی وارد مارکت کرده است. در میان تمامی محصولات این شرکت وی اس تی Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و شما را قادر می سازد تا با تکنیک های بسیار منحصر به فرد و مدرنی سازهای خود را بنوازید. مجموعه Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings با بیش از 100 سمپل متنوع و آرتیکولاسیون های صد در صد قابل کنترل و پویا به شما این امکان را می دهد تا به حجم غیر قابل وصفی از صداهای مختلف دسترسی داشته باشید و بتوانید آثاری خاص و منحصر به فرد خلق کنید. برای ضبط و سمپلینگ این پروژه عظیم از 6 ویولن، 4 ویولا، 3 ویولنسل، 2 کنترباس استفاده شده است. شرکت Spitfire Audio بر خلاف روال معمول به جای سالن های ارکستر بزرگ و چند هزار نفره از یک محیط استودیویی بسیار کوچک و ایزوله استفاده کرده است. در نتیجه این انتخاب عجیب حجم صدای مدل های ضبط شده بسیار بالاست و صدا کاملا زنده و رسا به نظر می رسد. مهندسان و دست اندرکاران شرکت Spitfire Audio برای انجام فرآیند ضبط این وی اس تی با گروه ارکستر معاصر لندن (London Contemporary Orchestra) همکاری داشته اند. این گروه در سال 2008 تاسیس شد و تاکنون سابقه ی بسیار درخشانی در زمینه خلق آثار هنری و همکاری با سایر هنرمندان و گروه های مشهور از خود به جا گذاشته است. از جمله مهم ترین پروژه هایی که این گروه در آن های نقش آفرینی داشته است می توان به فیلم های خون به پا خواهد شد (There Will Be Blood)، زیر پوست (Under the Skin) و مهتاب (Moonlight) اشاره کرد.

 • اطلاعات مهم
 • – نسخه ای که در حال حاضر برایتان تدارک دیده ایم نسخه ی گلچین شده یا به اصطلاح مینیفای شده است و حجم آن از 26.2 گیگابایت به نزدیک 2.4 گیگابایت کاهش یافته است.
 • – تمامی سمپل ها به صورت 16 بیتی ضبط شده اند.
 • – برای اکثر قریب به اتفاق سازها فایل ضبط میکروفون Room قرار گرفته است و باقی نسخه های ضبط شده مانند close به کلی حذف شده است.

 

 • Overview of Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings features
 • 6 Violins, 4 Violas, 3 Celli and 2 Basses, with the Celli in octaves
 • Recorded in a tight, dry recording space, for extra control and a modern sound
 • Over 100 articulations captured across all sections
 • A unique ‘Detuned Open String’ instrument for each section
 • For each articulation:
 • 2 mic positions, Close and Room
 • 2 individual stereo mixes, Full and Pumped
 • 2 additional, printed analogue FX
 • Integrated reverb, matched to the room, with control on the GUI
لینک دانلود

پلاگین ها,مالتی‌مدیا,نرم افزار,London Contemporary Orchestra Strings,Spitfire Audio,Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود London Contemporary Orchestra Strings,دانلود Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود آخرین نسخه London Contemporary Orchestra Strings,دانلود آخرین نسخه Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود بانک صدا London Contemporary Orchestra Strings,دانلود بانک صدا Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود بانک صدا استرینگ,دانلود بانک صدای سازهای زهی,دانلود پلاگین London Contemporary Orchestra Strings,دانلود پلاگین Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود رایگان London Contemporary Orchestra Strings,دانلود رایگان Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود کتابخانه London Contemporary Orchestra Strings,دانلود کتابخانه Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود نسخه جدید London Contemporary Orchestra Strings,دانلود نسخه جدید Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود وی اس تی London Contemporary Orchestra Strings,دانلود وی اس تی Spitfire Audio London Contemporary Orchestra Strings,دانلود وی اس تی استرینگ,دانلود وی اس تی گیتار,دانلود وی اس تی ویولا,دانلود وی اس تی ویولن,دانلود وی اس تی ویولنسل,وی اس تی استرینگ گروهی

#دانلود #Spitfire #Audio #London #Contemporary #Orchestra #Strings

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply