دانلود StartIsBack++ 2.9.16 منوی استارت ویندوز 7 برای ویندوز 10

دانلود StartIsBack++ 2.9.12 Final - منوی استارت ویندوز 7 برای ویندوز 10

 

دانلود ++StartIsBack

| منوی استارت ویندوز 7 برای ویندوز 10 |

 

StartIsBack++ 2.9.16 Final نام نرم افزار محبوب استارت منوی ساده ، برای سیستم عامل ویندوز 10 است. اکنون می توانید منوی استارت ساده و محبوب ویندوز 7 را به ویندوز 10 بیاورید. در واقع StartIsBack نام نرم افزاری حرفه ای و کم حجم ، برای بازگردانی منوی استارت ساده و محبوب ویندوز 7 به ویندوز 10 است. این برنامه، نرم افزاری محبوب و شناخته شده برای کاربران ویندوز 8 و ویندوز 8.1 است ؛ در آن زمان این نرم افزار توانست به عنوان شماره 1 کاربران برای بازگردانی منوی استارت ویندوز 7 به ویندوزهای 8 و 8.1 به حساب می آمد. اکنون با عرضه نسخه نهایی ویندوز 10 ، اپلیکیشن جدید StartIsBack پلاس پلاس مخصوص ویندوز 10 نیز عرضه گردیده است. بر خلاف سایر نرم افزارهای مشابه ، این ابزار قادر است زیباترین و ساده ترین منوی استارت را به ویندوز 10 بازگرداند.

این برنامه با پشتیبانی از قابلیت سرچ هوشمند ، ویژگی جستجوی ساده و محبوب ویندوز 7 را مجدداً به ویندوز 10 می آورد تا بدین ترتیب بتوانید به آیتم های مورد نظرتان سریع تر دسترسی پیدا کنید. StartIsBack  با قابلیت های شخصی سازی بسیار مناسبی برای کاربران آماده شده است. در واقع می توانید متناسب با سلیقه خود ، ایتم ها را تنظیم کنید. StartIsBack هیچ تأثیری بر سرعت سیستم عامل نداشته و کمترین مقدار فضای پردازنده شما را اشغال می کند. به دلیل سبکی بیش از اندازه ، شما ترجیح خواهید داد برای همیشه از این نرم افزار به عنوان جایگزین منوی استارت ویندوز 10 استفاده کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ++ StartIsBack را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ++ StartIsBack :

– جایگزین کردن منوی استارت ویندوز 7 با استارت منوی پیش فرض ویندوز 10

– امکان شخصی سازی و انتخاب از 2 حالت پیکربندی مختلف

– دارای قابلیت سرچ هوشمند به صورت ادغام شده در استارت منو

– دارای مصرف بسیار کم از پردازنده

– جایگزین مناسب و قابل اطمینان برای منوی استارت پیش فرض ویندوز 10

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

ابزار سیستم عامل,سیستم عامل,StartIsBack,استارت منو جدید برای ویندوز 10,استارت منوی جدید ویندوز 10,استارت منوی کلاسیک برای ویندوز 10,استارت منوی ویندوز 7 در ویندوز 10,اضافه کردن استارت منوی ویندوز 7 به ویندوز 10,تغییر دادن ظاهر استارت منوی ویندوز 10,تغییر ظاهر استارت منوی ویندوز 10,جایگزین کردن استارت منوی ویندوز 10,دانلود StartIsBack,دانلود StartIsBack++ جدید,دانلود آخرین نسخه StartIsBack,دانلود برنامه StartIsBack,دانلود نرم افزار StartIsBack,دانلود نسخه جدید StartIsBack,دانلود ورژن جدید StartIsBack++,منوی استارت ویندوز 7 برای ویندوز 10

#دانلود #StartIsBack #منوی #استارت #ویندوز #برای #ویندوز

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply