دانلود UltraVNC 1.3.4.1 x86/x64 + Portable نرم افزار کنترل سیستم از راه دور

دانلود UltraVNC 1.1.9.1 - نرم افزار کنترل سیستم از راه دور

 

دانلود UltraVNC

 نرم افزار کنترل سیستم از راه دور

 

UltraVNC 1.3.4.1 x86/x64 + Portable نرم افزاری کاربردیست که به شما این امکان را می دهد تا سیستم های کامپیوتری موجود در محل سکونت و یا محل کار خود را به صورت یک شبکه ی منظم محلی طبقه بندی کنید . از نرم افزارهای مشابه می توان به برنامه AnyDesk اشاره کرد. با استفاده از نرم افزار کنترل سیستم از راه دور UltraVNC به سادگی میتوانید درون منزل و یا محل کار خود یک شبکه ی محلی نیمه حرفه ای را راه اندازی کنید و بدون هزینه ی تمامی سیستم های خانه و محل کار خود را به یک سیستم سرور متصل کرده و آن ها را مدیریت کنید .

ویژگی های مثبت نرم افزار کنترل سیستم از راه دور تمامی ندارند ! چرا که شما با استفاده از UltraVNC می توانید با هر کامپیوتری در سراسر جهان شبکه ایجاد کنید و این یعنی شما در هر زمان و مکانی که باشید میتوانید کامپیوتر خانگی خودتان ، و یا هر کامپیوتر دیگری را از راه دور مدیریت کنید . نرم افزار کنترل سیستم از راه دور UltraVNC علاوه بر کاربران خانگی ، برای فروشندگان اینترنتی مانند فروشندگان سیستم های هاستینگ ، اینترنت و یا … گزینه مناسبی می باشد تا در صورت نیاز بدون هیچ زحمتی ! سیستم مشتریان خود را مدیریت و برای برطرف کردن مشکلات احتمالی آنها اقدام نمایند . در آخر باید اضافه کنیم که دانلود UltraVNC برای کنترل سیستم از راه دور را به تمامی شما کاربران عزیز یاس دانلود پیشنهاد میکنیم چرا که حجم بسیار مناسبی داشته و برای اجرای نیاز به سخت افزار قدرتمندی نیز ندارد .

 

 

 

 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

ریموت دسکتاپ,نرم افزار اینترنت,نرم افزار شبکه,دانلود ultravnc,دانلود UltraVNC با لینک سالم,دانلود UltraVNC با لینک مستقیم,دانلود برنامه UltraVNC,دانلود برنامه برسی کامپیوتر ها,دانلود برنامه کنترول چند سیستم,دانلود نرم افزار UltraVNC,دانلود نرم افزار راه اندازی شبکه,دانلود نرم افزار راه اندازی شبکه های خانگی,دانلود نرم افزار کنترول از راه دور,دانلود نرم افزار کنترول چند سیستم,دانلود نرم افزار کنترول سیستم از راه دور,دانلود نرم افزار مخصوص کافینت ها,دانلود نرم افزار مدیریت کامپیوتر ها گیم نت,دانلود نسخه جدید UltraVNC,دانلود نسخه جدید برنامه UltraVNC,دانلود نسخه جدید نرم افزار UltraVNC,دانلود ورژن جدید برنامه UltraVNC,دانلود ورژن جدید نرم افزار UltraVNC,نرم افزار برای راه اندازی شبکه,نرم افزار برای راه اندازی شبکه های خانگی,نرم افزار راه اندازی شبکه,نرم افزار راه اندازی شبکه های خانگی,نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر

#دانلود #UltraVNC #x86x64 #Portable #نرم #افزار #کنترل #سیستم #از #راه #دور

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply