⚡⚡ПУТІН готує напад в 2022 – Bild / Останні новини 4 грудня – Україна 24

⚡⚡ПУТІН готує напад в 2022 – Bild / Останні новини 4 грудня – Україна 24???????? ???? ПІДПИСУЙТЕСЬ НА КАНАЛ

Авторитетні іноземні видання, американське The Washington Post ( та німецький Bild ( майже синхронно опублікували карти “наступу Росії на Україну”. За даними обох ЗМІ, РФ може атакувати на початку 2022 року. Водночас журналісти підкреслюють, що “Путін ще ріщення не ухвалив”.

За даними цих видань, метою російського наступу може бути взяття під контроль усього півдня України, аж до кордону з Молдовою та Румунією, а також удар з північного сходу з метою заволодіння усією східною Україною по лівому берегу Дніпра. Також повідомляється, що готується удар з півночі, в тому числі з боку Білорусі, на Київ.

????ПРЯМИЙ ЕФІР “Україна 24”
————————————————————————————————————-
Хард з Влащенко
Ток-шоу №1 Василя Голованова
Свобода слова Савіка Шустера
Правда з Дмитром Співаком

Підпишись на Telegram:
Коментуй у Facebook:
Слідкуй в Instagram:
Читай на сайті:

#Україна24 #Путін #війна

#ПУТІН #готує #напад #Bild #Останні #новини #грудня #Україна

2022

україна 24,україна 24 прямий ефір,украина 24,украина 24 онлайн,украина 24 прямой эфир,украина24 онлайн,украина 24 онлайн прямой эфир,украина24,новости украины,новини,украина,нападение россии,путин украина,україна 24 новини,путин зеленский новости,кирилл буданов интервью,россия украина новости сегодня,россия готовит вторжение в украину,путин готовит россию к войне,путин новости,зеленский новости,новости украины сегодня,путин война,россия война,путин

Leave a Reply