???????? УКРАЇНА ЧИНИТЬ ОПІР / Нове озброєння. Приєднання до ЄС? / Всі новини 01.03.2022. Україна 24

???????? УКРАЇНА ЧИНИТЬ ОПІР / Нове озброєння. Приєднання до ЄС? / Всі новини 01.03.2022. Україна 24???????? ???? ПІДПИСУЙТЕСЬ НА КАНАЛ

Володимир Зеленський звернувся до українців та світу з закликами підтримки. Наголосив на могутності та сміливості українців.

“П’ята доба повномасштабної війни Росії проти народу України. Стоїмо міцно. Ми пережили за цей час стільки, скільки іншим народам може не випасти й за десятки років. Нам довго говорили, що українці в чомусь не такі. В чомусь неправильні. Що мають десятиліттями виконувати так звані «домашні завдання». Через це ми часто не помічали, на що ми з вами реально здатні. А от зараз проявили себе на повну. І це надихає. Кожного. Кожну.

У кожній розмові з нашими партнерами я чую щиру повагу. Українці показали світу, хто ми є. І Росія показала, якою вона стала. Просто вдумайтесь: за час російського вторгнення – всього лише за чотири доби – унаслідок російських обстрілів загинули шістнадцять українських дітей. Шістнадцять! 45 діточок поранені.

Кожен злочин, кожен обстріл, які окупанти скоюють проти нас, згуртовують нас і наших партнерів ще більше. Росія не вірила в таку солідарну й потужну реакцію. Але українці змінили цю історію. Євросоюз вирішив постачати нам зброю. Ми вдячні. Вчора я говорив з Урсулою фон дер Ляєн, Президенткою Єврокомісії, про подальші, ще більш сильні кроки. Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію. І це дає нам повне право зробити наступне.

Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою. Ми вдячні партнерам за те, що вони поряд із нами. Але наша мета – бути разом з усіма європейцями і, головне, – бути на рівних. Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що ми на це заслуговуємо. Я впевнений, що все це можливо.

Вчора говорив з президентами Португалії, Литви, з Президентом Франції Еммануелем Макроном, Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Особливо я вдячний Анджею Дуді за нашу плідну роботу. Говорив з прем’єр-міністрами Бельгії, Іспанії та Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Підтримка від нашої антивоєнної коаліції безумовна й безпрецедентна”.

Що відбувається прямо зараз? Збройні Сили України працюють. Керівництво держави закликає зберігати спокій. Все буде Україна!

Всі подробиці та останні новини дивіться в прямому ефірі на телеканалі Україна 24.

????ПРЯМИЙ ЕФІР “Україна 24”
————————————————————————————————————-
Хард з Влащенко
Ток-шоу №1 Василя Голованова
Свобода слова Савіка Шустера
Правда з Дмитром Співаком

Підпишись на Telegram:
Коментуй у Facebook:
Слідкуй в Instagram:
Читай на сайті:

#Україна24 #Зеленський #новини

#УКРАЇНА #ЧИНИТЬ #ОПІР #Нове #озброєння #Приєднання #до #ЄС #Всі #новини #Україна

2022

украина 24 онлайн прямой эфир,украина24 онлайн,новости украины 24,украина 24 тв,смотреть украина 24,украина 24 новости,украина 24 ютуб,украина24,зеленский,зеленский путин,зеленский обращение,вторжение россии в украину,зеленский обращение украина,обращение к украинцам,вторжение путина,зеленский обращение к народу,зеленский сегодня,зеленский онлайн,новости сегодня,ситуация в гостомеле,война в украине,бомбардировка киева,военная помощь,оборона киева,сумы

Leave a Reply