2022'de neler olacak? Duyduklarınıza inanamayacaksınız! İşte 2022 kehanetleri

2022'de neler olacak? Duyduklarınıza inanamayacaksınız! İşte 2022 kehanetleriBeyaz TV ekranlarında yayınlanan Ne Var Ne Yok programına konuk olan Ömer Faruk İspir, birçok ünlü ismin 2022 yılı için bulunduğu kehanetleri tek tek açıkladı.

#ÖmerFarukİspir #2022Kehanetler

Ne Var Ne Yok Youtube Kanalına Abone Olmak İçin:
Ne Var Ne Yok | Instagram:
Ne Var Ne Yok | Twitter:
Ne Var Ne Yok | Facebook:

#202239de #neler #olacak #Duyduklarınıza #inanamayacaksınız #İşte #kehanetleri

2022

nvnyol,ömer faruk ispir,beyaz tv,ne var ne yok,türker akıncı ömer faruk ispir 2022,ömer faruk ispir ibni arabi,ömer faruk ispir muhyiddin arabi,ömer faruk ispir beyaz tv,ömer faruk ispir videoları,baba vanga kehanetleri,nostradamus kehanetleri,2022 kehanetleri,2022’de neler olacak,türkiye’de 2022’de neler olacak,ayasofya cami sırlı olay

25 Replies to “2022'de neler olacak? Duyduklarınıza inanamayacaksınız! İşte 2022 kehanetleri”

 1. Benim Anlamadığım bu metaverse yada para sıkıntısı yahut 3. Dünya savaşı gibi şeyler başlamadan bunlar tanımlanmadan önce neden bunları konuşmuyordunuzda cisimlerin konuşacağını vs gibi şeyleri bunlar gündem olunca konuşuyorsunuz bunları siz mi yazıyorsunuz yazmıyorsanız daha isimlerini bilmeden önce yapılan uyarılar üzerine neden konuşmuyorsunuz bugünleri bilen yarınlarıda bilir daha halen duymadığımız bir saçmalık olacaksa onu önden söyleyiniz ki farkınız olsun olan şeyleri bunlar söylenmiş demenin bir anlamı yok dimi ama yani ?

 2. İNSANLAR ÖLÜMDEN, KIYAMETTEN NE KADARDA KORKUYORLAR !
  KORKMA, SEN NE HAZIRLADIN, ONA BAK!
  ♦VAR MI Bİ HAZIRLIĞIN ?
  YOKSA, tabii ki ZOR OLACAK! BAKIN YUNUS EMRE'miz NE DEMİŞ:
  "KOPSA BUGÜN KIYAMET,
  PERİŞAN GELMEZ BANA"…. ♥

 3. Merhaba kolay gelsin sizi takip ediyorum bir gercekler var onlari es gecip bu soylediklerinizi dogru goruyorsunuz….ama bu bildiginiz gercekler daha onceden boyle bi senariyo olarak pilanlanmis ve bunlara inananlar icin boyle gercekci olarak devan edilecegi bir gercektir….hepimize gecmis olsun!!!

 4. 3 Cü Dünya Savaşı Çin Ve Amerika Arasinda Olucak Amerika Ve Hindistan Bir olucak Ve Çin Pakistan Bir olucak Turkiye Savaşda olmasada Yardimda bulunacak

 5. Bunları tahmin edemiyecek kadar kimse bilgisiz değil ki; zaten ahir zamanda yaşıyoruz ve gözlerimizle herşeye şahit oluyoruz, orta doğu bölgelerinde savaşlar yıllardır bitmedi ki yeni başlasın? Suriye, Afganistan, Yemen, Afrika nın birçok bölgesi, Doğu Türkistan vs vs. Her yıl bir öncekine oranla daha şiddetli yağış ve felaketleri beraberinde getiriyor, insanların aç gözlü nefisleri yüzünden ormanlar villa evlerine döndü, kimse helal nedir haram nedir aman boşver para gelsinde nasıl nerden gelirse gelsin diye alıp faiz biriktiriyor… Allah ı bırakıpta, Resul ünü A.s ı bırakıp bu dinsiz kahinlere mi inanalım şimdi, biz kendimize gelelim yeter..

 6. Əli.ə.s belə hədislər söyləməmiş. O kim idiki qeybidə bilsin. Peyğəmbər ə.s qeybi bilmədi . Yalnız Allahın sözünü söylədi. Əli ə.s Allahla qonuşmadığı halda nasıl qeybi bilərdi. Bu bir fitnə. Allahdan başqa heç kim qeybi bilməz. Hz.Mehdini arayın bulun tupoy qanmazlar.

 7. Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem 3. Dünya Savaşı'nın hangi kovasından başlayacağını zaten söylemişti hadis-i şeriflere bakılacak olursa her şey zaten günü gününe anlatılıyor kıyametin nasıl kopacağını lan tutunda cehennemden son kim çıkacağına dair her şey mevcut

 8. Yav Türker sen akıllı ve inançlı birisin sen bilmiyormusun gaybı ALLAHcc başkası bilmez. Senin bu şekilde pıroğram yapmanda büyük günahtır.
  Üstelik ömrünü bidad,larla şirklerlen geçiren bir adamın yorumlarını anlatıyorsunuz. İbni Arabi bidad ve şirk ehli biridi.

 9. .
  dürrü meknun'da 2045 nerede var? armageddon melhamei kübra. hz Ali'nin Basra dediği İstanbul. 1929 mu demiş? hicri demiştir hangi hicri? 1347 gibi cifri hicri küsür vermiş olmalı. gelecekte 2025 gibi olacak bir şey olmalı bu. 100 sene ileriyi etkileme anlamında değil 100 sene geriye gitme anlamında yıkıcı etkisi olacak anlamında olmalı.

 10. QARDAŞLAR BUNLAR SEYTANIN DOSTLARI YAPAY QİYYAMƏTİ ANLATMIŞ OLA BİLLİRLLLƏR.KƏNDİMİZİ MAHF ETDİKDƏN SONRA ALLAH SİSTEMİ BİTİRİB SURU ÜFLƏ DEYƏSƏK.MƏNİM FİKRİM BU UZUN YAZMİRAM.🇦🇿🇹🇷♥️✊🌹🌹🌹

Leave a Reply