Echo of Starsong v11.09.2021 برای کامپیوتر

OPUS: Echo of Starsong

یک بازی ماجراجویی داستانی پازل است که در آن دختری به نام Eda می تواند امواج صوتی موسوم به “ستاره” را بشنود ، در جستجوی منبع او با مردی جوان آشنا می شود و آنها با هم به قلب فضا می روند تا اسطوره ای باستانی را کشف کنند. شخصیت Jun که توسط مردمش تبعید شد ، در جستجوی آهنگهای ستاره ای می رود تا خود را نجات دهد. اما پیشرفت کند است ، تا زمانی که او با Eda تصمیم بگیرند که می توانند صدای سیارک ها را بشنوند. در بازی OPUS: Echo of Starsong قهرمان زن ، ادا می تواند صدای رعد و برق ستاره های ستاره ای را در فضا بشنود و سفینه فضایی آنها را به سمت سیارکی که از آن آمده است حرکت می کند. قهرمان مرد ، جون می تواند سیارک ها را کشف کند تا منبع ستاره را پیدا کند که در معابد باشکوهی در اعماق سیارک ها قرار دارد و اسرار باستانی خود را پنهان می کند. در طول سفر OPUS: Echo of Starsong خدمه با افراد مختلف روبرو می شوند. از کارگزاران اطلاعاتی ستارگان ، تا افسران اجرای سیارک ها. برخی ممکن است به عنوان یک مانع عمل کنند ، در حالی که برخی دیگر خود را متحد نشان خواهند داد. بیشتر مردم هزار قله در مورد درگیری هایی که سرزمین آنها را ویران کرده است ، داستانی شخصی برای گفتن دارند. با آشنایی با هر شخصیت ، تاریخ مشکل این منظومه شمسی را کشف کنید. محیط اصلی داستان ، هزار قله ، از زمان جنگ در هرج و مرج بوده است. به خدمه کمک کنید تا در قلمرو جناح های مختلف سفر کنند ، زیرا آنها اطلاعاتی را در ستاره های افسانه ای جمع آوری می کنند.
Echo of Starsong یک بازی روایت محور است. اگرچه معماهای سبک و مدیریت منابع در طول داستان دخیل هستند ، اما گیم پلی ساده ارائه می شود تا تجربه ای در دسترس ارائه شود.  

لینک دانلود

بازی,بازی کامپیوتر,ماجرایی,Download OPUS: Echo of Starsong,OPUS: Echo of Starsong crack,OPUS: Echo of Starsong cracked,OPUS: Echo of Starsong direct link,OPUS: Echo of Starsong download,OPUS: Echo of Starsong free download,OPUS: Echo of Starsong skidrow,آپدیت OPUS: Echo of Starsong,بازی OPUS: Echo of Starsong,بازی کامپیوتر OPUS: Echo of Starsong,دانلود OPUS: Echo of Starsong,دانلود بازی OPUS: Echo of Starsong,کرک OPUS: Echo of Starsong

#Echo #Starsong #v11092021 #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply