Lindita Selimi & Shqipri Kelmendi – Potpuri 2022

Lindita Selimi & Shqipri Kelmendi – Potpuri 2022@Baresha – Smarturl.it/Baresha
Stream & Download ►
Video : Time Pictures & Amia Studio
Orkestrimi : Besnik Zikolli
Visuals : Lyon Cacaj
Executive Producer : Afrim Kolgeci
Publisher : Baresha Network

✔️ Did you subscribe to Baresha’s Official channel? 👇🏼

👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

✔️ Connect with Baresha
Instagram ►
Facebook ►

🎤 Connect with : Lindita Selimi
Instagram ►

🎤 Connect with : Shqipri Kelmendi
Instagram ►
Facebook ►

🎧 Listen to “Baresha” playlists on
YouTube ► Smarturl.it/HitetPopullore

#Baresha#ShqipriKelmendi#LinditaSelimi

℗ & © Baresha Network. All Rights Reserved.

#Lindita #Selimi #amp #Shqipri #Kelmendi #Potpuri

2022

bareshamusic,baresha music,baresha,shqipri kelmendi,lindita selimi,potpuri 2022,gezuar 2022,gezuar 2021,popullore,hitet,keng te reja,keng te leta,Lindita Selimi & Shqipri Kelmendi – Potpuri 2022

27 Replies to “Lindita Selimi & Shqipri Kelmendi – Potpuri 2022”

 1. Lindita Selimi
  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

 2. O Qoe edhe pak fistanin se ipaski kamt e mira
  E ky pusani let kan me lot haha shyqyr ju ka ardh dita mej qit kamt se ikena kesh shkinat e ini ban veq mat zeza 🐒

 3. O të këndoft zemra dhe shpirti gjithmonë oj mbretëreshë.
  O ylli më i shëndritshëm i galaktikës.
  Paq jetë të gjatë 1000000 vjet me të gjitha të mirat që ekzistojnë në botë.
  ❤❤❤⭐☀️🌟💫💥🥇🏅🏆🎖💎👑💝💖💘💕💞⚘🌹

Leave a Reply