Opinion – Debati per kultivimin e kanabisit (12 Prill 2022)

Opinion – Debati per kultivimin e kanabisit (12 Prill 2022)Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #KoçoKokëdhima #BlerinaGjylameti #EdliraGjoni #ArtanHoxha #AkilPano #PanoSoko #AndrinTahiri #AbilBaush

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Koço Kokëdhima, Blerina Gjylameti, Edlira Gjoni, Artan Hoxha, Akil Pano, Pano Soko

Në studio paralele në Tv Klan – Andrin Tahiri

Në lidhje Skype: Abil Baush

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

#Opinion #Debati #kultivimin #kanabisit #Prill

2022

Agim Nesho,Gerta Zaimi,Brenton Kotorri,Enita Mema,Arlind Ahmetaj,Ferid Hoxha,Melisa Braçi,Ukraina,opinion,blendi fevziu,televizioni klan,tv klan,live,klan,opinion live,klanhd,live tv klan,blendi live,klan live,web klan,ukraine,rusi,ekonomi,cmime,PD,protesta,tirane,Debati per kultivimin e kanabisit (12 Prill 2022),Koço Kokëdhima,Blerina Gjylameti,Edlira Gjoni,Artan Hoxha,Akil Pano,Pano Soko,Andrin Tahiri,Abil Baush

Leave a Reply