Rovena Stefa & Durim Malaj – Potpuri 2022

Rovena Stefa & Durim Malaj – Potpuri 2022ONIMA –

Rovena Stefa & Durim Malaj – Potpuri

Producent exekutive Shpetim Desku

Llokum-Rovena Stefa
Hajde luj o shpirti jem (txt -Arsim Bunjaku ork-Ilir Osmani) e kenduar nga Rifadie Grajqevci

Gazmend Rama – Katundare
Gazmend Rama – Dridhe dridhe

Durim Malaj – Nje zemer Nje Emer
Text – Fatmir Muja

Orkestrimi -Drinor Zymberaj

#onima #shpetimdesku #rovenastefa #durimmalaj

#Rovena #Stefa #amp #Durim #Malaj #Potpuri

2022

n’kosove show,ne kosove show,kosove,shpetim desku,kosova,prishtina,tirana,shqiptar,ramush haradinaj,humor,harta e kosoves,shpetimi,labinot tahiri,onimamedia,onimamedia music,onima,valle,nKosoveShow,Premiere,potpuri 2022x

29 Replies to “Rovena Stefa & Durim Malaj – Potpuri 2022”

  1. Sexys chanson charmant jamais albanais jamais setaf Merci beaucoup choukran viva albani tinkiyou verimatch seure ledi tre belle El exselente journée an albani Merci

  2. Qeshtu ushqehen rinija shqiptare familjet shqiptare marre me ju ardh As ne rusi kshtu zvishen Skeni met per tjeter veq me u cullakav Per shkoll skeni tru sjellu mushtellu veq me muzik dhe cullak Tjerat shtete shkollohen shqiptarija analfabeta vetem me muzik tallava dhe cullak

  3. Jashaaaa Jashaaa e kallet zemra Ju kendoft shum mir ishit shku qift i pershtatur edhe ashiqare po shihen se njani per tjetrin kan simpati tmadhe shum shum poju shkon zani bashk dyt ❤️❤️👏👏

Leave a Reply