Yemin 406. Bölüm | The Promise Season 4 Episode 406

Yemin 406. Bölüm | The Promise Season 4 Episode 406Yemin dizisi son bölümünde; Gülperi’ye karşı duygularından artık emin olan Emir, tüm ailesini karşısına alacak bir kararı duyurur. Kemal ise Narin için kendisini tehlikeye atar.

Bizi Facebook’ta takip edin:
Síguenos en Facebook:
تابعنا على الفيسبوك
हमें फ़ेसबुक पर फ़ॉलो करें

???? YouTube kanalımıza abone olun / Subscribe / Suscríbete:

Yemin 406. Bölüm Özeti: (4. Sezon 56 Bölüm)
Emir ile Gülperi’nin arasındaki problemler ortadan kalksa da Kadriye Halanın sert tepkileri ikilinin üzerine gölge gibi düşer. Gülperi, huzursuzluk çıkmaması adına gitmeye karar verir ancak Emir onu yolundan döndürür. Kemal’in yaşadığından artık emin olan Narin, bu durumu kimseye açıklayamaz. Kemal ise Narin’i Meltem’den korumak için kendisini tehlikeye atar.

Yemin Dizisi Oyuncuları
Gökberk Demirci
Setenay Süer
Can Verel
Yaghmur Shahbazova
Ahmet Ömer Metiner
Gül Arcan
Büşra Oğur
Nevzat Yılmaz
Melahat Abbsova
Gözde Gündüzlü
Derya Kurtuluş
Esra Çoban
Barış Gürses
Yiğit Arslan
Korkut Çözer
Hatice Öztürk

Yönetmen: Reyhan Usta, Mahir Aktaş
Senarist: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör

#Yemin
#ThePromise

#Yemin #Bölüm #Promise #Season #Episode

episode series

Yemin,yemin the promise season 4,the promise episode 406 eng sub,yemin son bölüm izle,yemin yeni bölüm fragmanı izle,yemin yeni bölüm 406,the promise yemin full episodes,watch turkish drama,the promise turkish series english subtitles,yemin 4. sezon 406. bölüm,yemin yeni sezon,yemin izle,the promise,yemin son bölüm,yemin dizisi son bölüm,the promise English subtitles,Yemin the promise season 4,Yemin dizisi bugünkü bölüm,the promise watch,gokberk demirci

Leave a Reply