Yemin 418. Bölüm | The Promise Season 4 Episode 418

Yemin 418. Bölüm | The Promise Season 4 Episode 418Yemin dizisi son bölümünde; Gülperi kendisine eziyet eden Beyhan’ın yanından bir an bile olsa ayrılmaz. Hapisten kaçan Meltem, Kemal ve Narin’in başına bela olur.

Bizi Facebook’ta takip edin:
Síguenos en Facebook:
تابعنا على الفيسبوك
हमें फ़ेसबुक पर फ़ॉलो करें

???? YouTube kanalımıza abone olun / Subscribe / Suscríbete:

Yemin 418. Bölüm Özeti:
Beyhan Hanım kalp krizi geçirir. Emir ve Gülperi tam zamanında hastaneye yetiştirir. Savaş Bey ise annesine zarar verildiğini düşünerek Emir’in üzerine yürür. Gülperi’nin Beyhan’a karşı samimiyetini ve yardımseverliğini gören Savaş, annesinin eziyetlerine karşı Gülperi’yi korumaya başlar. Öte yandan, hapisten kaçan Meltem, Kemal ve Narin’in başına bela olmak için korkunç bir plan yaparak harekete geçer. Kemal ve Narin’i bekleyen büyük tehlike ne?

Yemin Dizisi Oyuncuları
Gökberk Demirci
Setenay Süer
Can Verel
Yaghmur Shahbazova
Ahmet Ömer Metiner
Gül Arcan
Büşra Oğur
Nevzat Yılmaz
Melahat Abbsova
Gözde Gündüzlü
Derya Kurtuluş
Esra Çoban
Barış Gürses
Yiğit Arslan
Korkut Çözer
Hatice Öztürk

Yönetmen: Reyhan Usta, Mahir Aktaş
Senarist: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör

#Yemin
#ThePromise

#Yemin #Bölüm #Promise #Season #Episode

episode series

Yemin,yemin the promise season 4,yemin son bölüm izle,yemin yeni bölüm fragmanı izle,the promise yemin full episodes,watch turkish drama,the promise turkish series english subtitles,yemin 4. sezon 1. bölüm,yemin yeni sezon,yemin season4,yemin izle,the promise,Yemin dizisi bugünkü bölüm,yemin dizisi,the promise watch,the promise all episodes,the promise yemin last episodes,yemin watch,Gökberk demirci,yemin 418,yemin 418 bölüm,the promise episode 418

Leave a Reply